Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy kicsit elemeznéd nekem a...

Egy kicsit elemeznéd nekem a Hellraisert szakértő szemmel? :-)

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Ja!


Azmiaz?

2011. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2011. máj. 12. 10:40
 3/10 anonim ***** válasza:
És ez miért tartozik ide?
2011. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért mert démonokról szól! és az első részben nem értem mit akartak attól az embertől akit a végén szétszedtek!
2011. máj. 12. 16:50
 5/10 A kérdező kommentje:
meg nem tudom mi az a kocka amivel szórakoznak van valami legendája?!
2011. máj. 12. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Az az alapja, hogy ha megszerzed azt a cuccot, akkor Tied a legnagyobb gyönyör. A faszi ezért megszerzi, csak rájön, hogy a legnagyobb gyönyör az a démonok szerinti legnagyobb gyönyör, neki egy örökéleten át tartó kínszenvedés. Mondjuk ez le is jön a filmből. Mi nem volt tiszta?

Nem tudok róla, hogy valamilyen legendai vagy mitológiai alapja lenne.

2011. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen én valami legendára gondoltam vagy ilyesmire ami alapján csinálták a filmet.
2011. máj. 17. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg az alapja egy ún. "Devil's Toy Box" (Ördög játékdoboza, ami egy olyan doboz, hogy belül minden oldalán tükör van. Állítólag amikor ilyen dobozokat csináltak, utána nyögés, mormogás és kaparászás hallatszott belőle.
2011. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit akartak attól az embertől, akit a végén szétszedtek?


Nos, ő megszökött tőlük a pokolból. A cenobiták (a filmbéli démonok) pedig ezt nem hagyhatták annyiban.


Egyébként érdemes megnézni a film folytatásait. Sokak szerint csak a második lett érdemleges folytatás, én azt mondom, elmehetsz egészen a negyedik részig. Kicsit árnyaltabb lesz a kép számodra:)


Egyébként maga a film a forgatókönyvíró regénye alapján készült, ami kicsit más, mint a film. Nálunk is kiadták, potom áron beszerezhető. Amennyiben érdekel, így nézz utána:


Clive Barker:

Pokolkeltő

2011. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösszenet mindenkinek!
2011. máj. 17. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!