Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történik ha 3-szor kimondju...

Mi történik ha 3-szor kimondjuk a tükörbe az hogy "Bloody Mary"?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel!
2011. máj. 13. 19:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Kinyúl a tükör szelleme pincérruhában, és ad egyet szép pohárban.
2011. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer megpróbáltam, bár erről nem szívesen beszélek.

Éjszaka volt és hóvihar. Emlékszem, hogy nem jártak a buszok sem. Nem tudtam aludni, ezért felkeltem és kimentem a fürdőszobába. A szél ráfújta a havat az ablakra, sötét volt. Akkor átfutott az agyamon, hogy mi lenne, ha... Felkapcsoltam a lámpát és a tükör elé álltam. Az utcáról behallatszott a szél süvítése. Ott álltam és kimondtam. Észbe sem kaptam, csak úgy kimontam. Furcsa érzésem lett, mintha... Nem ez nem lehet, gondoltam, hiszen egyedül voltam. Magamat néztem és akkor másodszor is kimontam. Még mindig hallatszott a szél, de mintha a véget nem érő süvítésből egy sikítás különült volna el. Mintha felébredt volna valami. Valami, ami...

A tükörbe néztem. Korábbi érzésem újra hatalmába kerített. Egyre inkább éreztem, hogy...

Akkor harmadszorra is kimondtam. Becsuktam a szemem és figyeltem, majd kinyitottam és... ...akkor az az érzés teljesen eluralkodott rajtam. A kezem elindult és... ...és... ...és akkor megvakartam a tökömet, mert már rohadtul viszketett. Aztán visszafeküdtem aludni.

2011. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
67%
Én "Fekete Donna"-val ismerem... ő állítólag teljesíti 3 kívánságodat, - persze csak ha pontban éjfélkor mondod háromszor a nevét a tükör előtt. (Válogatós hölgy lehet, mert nekem nem jött elő :P)
2011. máj. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Elvesztegetsz 30 másodpercet az életedből.
2011. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Elvisznek az ufók ha kimondod..
2011. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Szia! semmi nem történik, tesóm kipróbálta és azóta is boldogan egészségesen él:) de elég érdekes, hogy azok akik váltig állítják, nem hisznek benne, mégsem merik kipróbálni... furcsa
2011. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=NAwOS7jAJP0 0:46 Magyarul beszél?? -sötétség..kímélj minket... az ördögtől
2011. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Én kipróbáltam már csak azért is és még mindig élek :).
2011. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

egyik barátnőmmel kipróbáltuk, félsötét volt, nagy tükör....stb éssssss semmi nem történt :)

még mindig itt vagyok :)

2011. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Tudod mi történik?! ELKEZD VISZKETNI A HAJAD!!!
2011. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!