Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A bátyám meghalt, mikor még...

A bátyám meghalt, mikor még nem is született meg. Így nem is ismerhettem meg, de szeretnék beszélni vele. Nincsen valami mód, hogy kapcsolatot létesítsek vele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Bizony nincsen. Azt hiszem, az a legjobb, ha elfelejted. Valószínüleg megszületett már, csak nem a ti családotokba. Még az is lehet, hogy összehoz vele az élet, de nem fogod tudni, hogy ő az. (olvasás erről: Szepes Mária, Nemere István: Az Élet Örök. Ott arról van szó, hogy született egy gyereke Szepes Máriának, de hamar meghalt. És aztán megszületett újra máshol, és szepes Mária ismerte, tudta, hogy ő az. De nem szólt róla, titokban tartotta mindneki előtt.
2011. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha találkozol egy neked szimpatikus pasassal, képzeld,hogy ő a bátyád,és akkor beszélhetsz vele. De ne csodálkozz,ha esetleg bolondnak tart.

Tudod,már nem a középkorban élünk,hanem 2011-ben.

2011. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.
2011. máj. 15. 20:11
 4/10 anonim válasza:
100%
Lehet h ez hülyén hangzik...de az első kommentelő válaszából kiindulva akár te is lehetsz a bátyád...
2011. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Killgun ***** válasza:
100%
Sok dolgot mondhatnék...de bajba kerülhetnél miatta szóval nem mondok semmit.
2011. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért kerülnék bajba..?
2011. máj. 16. 16:16
 7/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
nem kerülnél bajba csak muszáj volt valami frappánsat benyögni hogy ő milyen nagy tudású holtidéző...
2011. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jajajaj
2011. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetesen tuc vele komunikálni ha meg idézet.....De ezt inkább nem ajánlom mert féllek hogy nem tudnád vissza kuldeni és csak baj lenne belőle:( A SZKEPTIKUS emberek kíméljenek köszönöm
2011. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Melangi36 válasza:

Kedves Kérdező!


Jó nagy fáziskéséssel, de annál nagyobb jóakarattal írom a válaszom.


Az én bátyám is meghalt, még a születésem előtt, nem ismerhettem. Én nem kerestem Vele a kapcsolatot, mégis együtt éltem a lelkével gyakorlatilag harmincnégy hosszú éven át. Szerettem Őt, mégis ez a fajta szimbiózis egyikünknek sem szolgálta a lelki fejlődését, így egy családállítás segítségével elköszöntem Tőle, és elengedtem Őt.


Szeretettel kérlek, hogy ne kísértsd a Sorsot, és ne zavard a bátyád lelkét! Akár reinkarnálódott, akár nem, egy ilyen kapcsolatfelvétel egyikőtöknek sem válna a hasznára.

2017. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!