Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mortal Kombatban milyen...

Mortal Kombatban milyen energiákt használnak? Léci irjátok már meg, és, hogyan tudom elsajátítani.

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 16:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy sokan totálisan hülyének nézik azokat, akik MK féle erőkre vágynak, aztán elmennek a templomba imádkozni az istenükhöz.. 2011...
2011. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Le lehet szállni a kérdésemről. Ez igenis jó kérdés. Jobb min a Patkány király és 404 között ki az Alfa hím.....stb Meg reptoidok szoktak e masztizni.....stb
2011. máj. 31. 16:55
 13/24 17. ***** válasza:
Blacksword! azthiszem akkor kicsit eltévedtem,elösször is akkor tisztázni kéne kinek mi is az "ezos"-"vérezos" (az utóbbit még életemben nem hallottam)Számomra az "ezos" emberek a teljesen normális-magas intelligenciával rendelkező emberek,akik segítenek másokon,képesek a hipnózisra stb. ami ezzel jár ugye. a kártya trükkös mágiával foglalkozó emberek nekem már nem "ezosok",sőt miközben írtam rájöttem hogy amit leírtam ezek sem "ezosok":D Most a spiritualisztákra gondoltam.Csak ezen az oldalon "ezosok"ként van befogva ezért alkalmazkodtam.De most ezt itt ilyen összeszedetlenül nem lehet tisztázni.
2011. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Kérdező! pedig 404 és Patkány király küzdelme sokkal izgalmasabb, az felér egy Songoku vs. dermesztő harccal.:D


Amúgy van valami távol-keleti harcművészet ami az ún. chi enegiával dolgozik. Biztosan láttál már olyat, hogy téglákat törnek el egyetlen ütéssel vagy vastag fa darabokkal ütik vágják egymást, és semmi bajuk nem lesz tőle, meg még vannak ilyen érdekes dolgok.

Pl. itt egy videó valami hasonló harcművészetről, nem tudom, hogy kamu-e, de mindenesetre elég érdekesek ezek a kínaiak:D

http://www.youtube.com/watch?v=M5Lfy8LPsVM

Ebből a vidiből kiindúlva találhatsz még pár ilyen videót. Bár szerintem, ha ez igaz itt nyugaton elég nehéz lehet elsajátítani. Költözz Ázsiába.:D

2011. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 17. ***** válasza:
siddhi! ez hipnózis!
2011. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
ez amugy japanul van, nem kinaiul
2011. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Istenhez imádkozni és templomban bohóckodni az egy rituális dolog, ami az embernek jó élményt ad. Ez egy létező dolog, nem úgy mint a szellem mesék, a mortal kombat, meg a dragonball. Az ember agya 2011-ben is még mindig az agy evolúciója szerint épül fel, aminek többek között következménye, hogy az ember vallásos lény és nem éppen racionálisan működik. Ez nem vicc, ez sokkal inkább egy vicces dolog, üzenem 16:55-nek. Aki tud angolul, annak ajánlom: [link]
2011. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 17. ***** válasza:
Az hogy valaki,valakihez fohászkodik,ez a saját maga hibája,mivel akihez imádkozol,neki akarsz megfelelni,tőle kéred a javakat az áldást! Tehát itt megint gyökeresen az emberekben van a hiba. tisztelet a kivételnek ugye. szerencsére eggyre több a kivétel(Y)
2011. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 BlackSword ***** válasza:

17.!!!


Mi a különbség az egyik csaló, és a másik csaló között??? Semmi... Mi a különbség az egyik csalás, és a másik között??? Semmi...


Teljesen mindegy hogy minek nevezzük, a csalás akkor is csalás marad...


És intelligens művelt emberek nem hisznek feltétel nélkül mások fantazmagóriáiban... Egy int6elligens ember mer kételkedni, mer kérdezni, és nem bólogat vakon az irreleváns dolgokra, mint a birka...


A zsenit ugye IQ tesztekkel próbálják kiszűrni, de nem a végeredményétől lesz valaki zseni, hanem attól, hogy másként látja a világot, nem a részletekben veszik el, hanem a lényegét látja a dolgoknak...


De ne féljetek vérezosok, nálatok nem áll fent a veszélye annak, hogy összekeverjenek benneteket egy zsenivel, vagy akár egy értelmes emberrel is....

2011. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 17. ***** válasza:
Értem elismerem amit képvisel,bár mint mondtam nem mozgom ebben,nemistudom nagyon ennek az "utálatnak" mi a háttértörténete,de szerintem értelmetlen.szóval behuzom most fülem farkam és elkullogok.grat Blacksword!
2011. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!