Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Üdv! Sokan látnak árnyékember...

SpiderWeb kérdése:

Üdv! Sokan látnak árnyékembereket, akik megjelennek, majd eltűnnek. Minél több információt szeretnék róluk megtudni. Td valaki segíteni ebben? Mik vagy kik lehetnek azok? Milyen szándékaik vannak vajon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 10:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2011. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a linket. Igazán érdekes az árnyékról olvasgatni illetve a fény hatásairól, illetve hiányáról, de engem konkrétan az árnyékember lények érdekelnek. Senki nem tud róluk semmit és nem is beszélnek. Ezért számomra nagyon érdekesek. Tudni akarom, hogy mik azok a lények és milyen szándékok vezérlik őket. Aki ebben tud, az kérem segítsen! Köszönöm!

2011. jún. 4. 11:39
 3/24 anonim ***** válasza:
Én még soha nem hallottam erről. Vannak róluk vhol sztorik v ilyesmi?
2011. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ki látott már árnyékembert? Én még csak nem is hallottam róla, pedig én is benne vagyok az ilyen témákban. Szerintem ez már tényleg csak valami kitaláció vagy halu lehet, hacsak nem valami démont értenek az árnyékember alatt..
2011. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
XD az egyetlen szándékuk az h felzabálják az agyadat szal nem árt velük vigyázni XD
2011. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

na ácsi...

ahhoz hogy árnyék keletkezzen kell egy test is, ez logikus nem?

2011. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
kimentek a szellemek meg a démonok a divatból úgylátom most ilyen árnyékemberek vannak´:D
2011. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Killgun ***** válasza:
Az árnyak mindig is voltak -.-' Én láttam már.Általában fojtogatni szokta az embert.Velem is kikezdett,de aki tapasztalt,az megvédi magát,aki nem,az megszívta.Érdekes lények.Füst formájában jönnek el.Erős fénynél/előtt,pl gyertya lángjának a fényénél lehet őket látni.Vagy a 3. szemmel.A lelked fojtogatja.
2011. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
17:23 Dílered száma?
2011. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ilyen "árnyékembert" én is láttam egyszer, meg olvastam élménybeszámolókat is, és szinte mindenki(köztük én is) a szeme sarkából látta. Olyat még nem is hallottam, hogy valaki profilból látott ilyet, szóval tuti, hogy csak valami halu, vagy a vakfolt miatt lehet ilyenek látni(vagyis nem látni:D).
2011. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!