Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Benneteket is zavar ha olvasól...

Benneteket is zavar ha olvasól egy normális kérdés válaszai között és megjelennek a kötekedök?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 06:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet velem van a baj, hogy nem tudok aludni, de nem értem a kérdést.

Újrafogalmaznád?

2011. okt. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
olvastam egy cipős kérdést,anyuka kérdezi melyik cipő lenne jóbb a siesta vagy a superfitt.Én nem akarok senkit sem megbántani de miért kell egyből kötekedés szerüen válaszolni.Mindenki maga tudja mennyiért vesz meg a lányának egy cipőt.Én tegnap pl a 10 éves lányomnk 17000ft ért vettem csizmát.Nem élünk nagylábon de a cipő az legyen bőr !Ha majd nem tellik rá nem vesszük meg ennyi!
2011. okt. 21. 06:30
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem kötekedni akarok veled,de egy 10 éves kislánynak 17.000.- Ft-os csizmát venni nem semmi. Magamnak sem veszek ennyiért. Ha nem is éltek szerinted nagylábon,de nem is szűkölködtök. Ez természetesen csak rád tartozik.

Amivel nem értek egyet,hogy a csizma legyen bőr. Annak van egy nagy hibája: esőben, hóban átázik. Kinövi a gyerek még a tél vége előtt,és a csizma is tönkre megy.

2011. okt. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

És kiírtál egy teljesen más irányú kérdést, hogy leírhasd telik 17 ezer forintos csizmára a lányodnak, ami bőr??????

Mit lehet erre írni, ami nem hangzik kötözködésnek?

Inkább semmit. Mert aztán sértődés lesz a vége.

Engem egyébként ez is zavar. Oké, elhiszem kikupálodótt paraszt anyukának nagy boldogság ez és világgá kell kürtölni, de visszataszító számomra. Egyébként Victoria Beckham szerinted mennyiért vett cipőt az újszülöttnek? És mit szólna, hogy neked telik 17 ezres csizmára?


Ja és írd majd le, mennyire irigy vagyok. Meg a többi anyuka is. Csak hogy teljes legyen a dolog.

2011. okt. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

HÚhha...


Ez azért két különböző dolog, hogy kiírt egy kérdést, és leírta, hogy mennyiért vett csizmát.


Részemről:


1.: Kérdésre válasz:

Igen, zavar, hogy vannak olyan fórumozok, akik olyanokba írnak bele, amihez vagy semmi közük (mert szerencsére olyan dolgon nem esnek át) vagy csak szimplán kötekedni akarnak.

Én kiírtam 2 hónapja egy kérdést, hogy a 6 hetes lányom miért szokott le a szopásról?

Érkezett sok válasz, tanács, de mégis volt köztük olyan, ami egyszerű szóval mondjuk ki: Degenerált volt.

Elküldtek melegebb éghajlatra, hogy mit képzelek magamról?! Éjjel-nappal szoptatnom kéne!, etc..

Pedig sírástól a szoptatási tanácsadóig mindent kipróbáltunk... (és ezt le is írtam a kérdés után)


2. Kislányod cipője.


Felőlem aztán annyiért vásárolsz magadnak vagy bárki másnak. Ez nem rám és másra tartozik. Te most ezt kiírtad, erre rád 'támadtak'. Legközelebb okosabb leszel és nem írsz ki semmi olyat, ami másnak 'irritáló'.

2011. okt. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, engem is zavar a sok kötekedés itt. Az én véleményem az hogy a te dolgod hogy milyen cipőt veszel a kislányodnak. Mi például nem vagyunk azok a nagy költekezősök, legtöbbször használt ruhát veszek a kisfiamnak, de a cipőt én is fontosnak tartottam, hogy új legyen, és megfelelő minőségű. Ha kell inkább lemondok én másról de megveszem neki.

Annak idején amikor kislány voltam,anyukám rossz minőségű cipőket vett nekem. Azóta is gerincferdülésem van, és lúdtalpam, évekig jártam gyógytornára, és a mai napig sok fájdalmat okoz ez.


22 éves, 16 hónapos kisfiú anyukája

2011. okt. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
magamnak se vennék még a feléért se,hátmég egy gyereknek.És ez nem kötekedés hanem a véleményem.felesleges pénzkidobás,mert legkésőbb 1 év múlva újat kell venned,és azért mert vannak nagyon divatos márkk,még nem biztos,hogy azok a legmegfelelőbbek.Az ortopéd orvos pl kifejezetten kérte hogy nehogy siseta szandit vegyek a gyereknek.és elmagyarázta hol is a bibi ezekkel a Szandikkal.de azért sok szülőt be leeht vele etetni,és megveszik 10 ezerért.hát vegye,de aztán nem sírni,hogy ninc miből villanyszámlát fizetni.
2011. okt. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, főleg, ha valaki nagyon ocsmány dolgokat ír, amiket nem kéne papírra (monitorra vetni).

De az is zavar (nem kötök bele, csak szúrja a szemem) amikor valaki ilyeneket ír, hogy Olvasóóól...az nem hosszú ó! De nem is úgy mondjuk, úgyhogy nem értem hogy jut eszébe valakinek leírni így...

Tehát vannak, amik engem is zavarnak, de annyira nem érdekel, próbálom kiszűrni a dolgokat.

Kedves A válasz megírásának időpontja: ma 07:25!

Ez nem fórum! Ne tessék összekeverni.

Üdv, 23N

2011. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Annál a kérdésnél zavar, ahol valóban kötekedésnek veszem. De van sok olyan kérdés, ami provokatív és ott én is azokkal értek egyet, akik kötekednek. Tudomásul kell venni, hogy az embereknek más a véleményük, van aki finomabb formában teszi ezt közzé, van aki kötekedésbe burkolva. A cipőről. Az biztos, hogy én sem vennék 17 ezer forintos cipőt, de a te dolgod, hogy megveszed-e. De ezt nem biztos, hogy közhírré kell tenni, mert akkor többnyire bele fognak kötni, mert igazából átlátszó, hogy miért teszed közzé. Mert ebben semmi kérdés nincs, ezt csak úgy közölted, belegondolva mi célból? Azért, hogy a téged olvasók azt lássák, te ezt megteheted? A másik meg lehet, hogy kínaiba jár cipőt venni (meg ruhát), mert nem tud esetleg 10 ezer forintot sem szánni rá. Szóval itt az emberek továbbgondolják, hogy mi a cél a kijelentéssel és utána elmondják a véleményüket, ami ebben az esetben nem éppen jó.
2011. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kötekedők mindig lesznek. Időnként én is szoktam "kötekedni" a kötekedőkkel, ugyanis vannak témák, amik kifejezetten idegesítenek.

1. Szoptató anya marja a nem szoptatót. Nem értem, gondolom, szívesen szoptatna Ő is, csak valamiért nem tud.

2. Nem szoptató anya marja a szoptatót. Ez is hülyeség, attól, hogy Ő nem tudja így táplálni a gyerekét, még nem kell mást is rábeszélni a tápszerre a próbálkozás helyett.

3. Légzésfigyelő kérdés. Kiakadok, ha valaki hülyeségnek titulálja. Oké, ne vegyen, de mást lebeszélni róla felelőtlenség. Hiszen felvetődött benne, hogy szeretne, ha pedig lebeszélik, és baj történik, hol lesz már a tanácsadó?

4. Influenza oltás, és a jó tanácsok a betegség elkerülésére. Ugyanaz a szitu, vállalja a tanácsadó a felelősséget, ha a kérdező gyerekével történik valami?

5. Ugyanez terhesség esetén. Tavaly egy anyuka elveszítette a 36 hetes magzatát, 2 hónappal az oltás után. Ő is elismerte, hogy az orvosok szerint nem volt köze az oltásnak a tragédiához. Ő azért fennhangon lebeszélt róla minden terhes nőt.

6. Anyuka bizonytalan a baba mozgásfejlődésében. Leírja a tüneteket, tényleg lehet valami baj. Javasolnak neki egy Dévényes felmérést. Erre jönnek a válaszok, hogy a Dévényeseknek csak a pénz kell, minden gyerekre azt mondják, hogy gond van vele, csak hogy keressenek. Hát én elég nehezen jutottam Dévényes időponthoz, nem hiszem, hogy pont az én lóvémra szorult volna a gyógytornász.

7. Abortusz kérdés. Ez mindenkinek a saját döntése kell hogy legyen. Lehet terelgetni valamelyik irányba, de gyilkosozni, abortusz videókat, képeket mutogatni felháborító.


A másik dolog a te cipőd. Én sem írnék ki ilyen infót, pedig szerintem is fontos a jó cipő. Nálunk 5 gyerek van, ha megfeszülök sem tudnék mindenkinek ilyen árban vásárolni. De remek jó cipőket lehet kapni jóval olcsóbban is, csak utána kell járni.

2011. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!