Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Régen volt, de most jutott...

Régen volt, de most jutott eszembe?!?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval, régebben még, mikor még egy másik házban laktunk, Én, anya, az Ő élettársa, és még 3 tesóm.Úgy volt elrendezve a szoba, hogy egy nagy szoba fenn, elvolt felezve, az egyik felében a/az egyik tesóm, a másikban pedig a másik, nos fenn 4 szoba volt, én laktam ahogy felmentünk az emeletre, a jobb oldali szobában.Nos ha kijöttünk a szobámból, akkor egyből ott volt bal oldalt a fürdő, szembe volt egy tükör, és fenn jobb sarokban volt egy kaktusz, kb fél méteres lehetett.Fenn volt a tükör mellett, már elég rég óta ott volt, amióta ott laktunk, kb 3 éve.Nos amikor lefeküdtünk, én az én szobámba stbstb.Akkor arra keltem/keltünk fel, hogy valami nagy hangot lehetett hallani, amint megtudtam, hogy senki se nézte meg, vissza is aludtam, nos de elsőnek lépteket hallottam, de azt hittem a tesóim, mert ki szoktak járkálni, éjszaka inni/wc-re.És nem törődtem vele.Utána hajnalba felkelek, félálomban , és mit látok? A kaktusz lenn a földön félbe törve, és szét törve a cserép.Utána vissza mentem aludni, mert wc-re mentem ki.Másnap reggel, találkozok lenn anyummal, és kérdezte, hogy én is hallottam e a hangot? Mondtam hogy igen, a kaktusz leesett, kérdezte hogy hogyan, mert annyira stabil volt, és a gyerekek nem érhették fel, mivel kb 3 méter magason volt, és hogy ahoz fel kéne mászniuk.Mondtam neki, hogy hallottam hangot, vagyis ''lépteket'' estefele, mondta hogy szerinte a gyerekek voltak.És ma jutott ez az egész az eszembe, szerintetek?:D Mi a logikus válasz?:D Nem jöttem még rá.:/


2011. jún. 30. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
régi tárgyakat általáab kikéne hajitani a lajkásból ha nemtudjuk kilakott ott.
2011. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A miénk volt a kaktusz:)
2011. jún. 30. 19:46
 3/12 anonim ***** válasza:
jah.ok.hát akkor..nemtudom.történt valami ilyen még? vagy macskátok nemvolt?
2011. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Görényünk volt.Lehet az mászott oda fel?
2011. jún. 30. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:
lehet.
2011. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Lehet hogy a puncikobold volt.
2011. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

uccsó: gecc az lehet :O

Am neem :D lehet csak elengedett a szög vagy vmi, bármi megtörténhet nem kell egyből a rosszra gondolni (puncikobold xDDD)

2011. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meglehet hogy az volt:DDD
2011. jún. 30. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Puncikobold XD.

Ezt még nem hallottam.Ha lessz még ehhez hasonló akkor elgondolkodtató.De így van nem kell rosszra gondolni.

2011. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!