Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez? (ez igaz amit...

Mi volt ez? (ez igaz amit leirok és nem KAMU! )

Figyelt kérdés

egyik nap kinn voltam a barátnőm kertjükben és lefényképeztem a napot ilyen flureszkáló/negativ/és északai módban és a nap mellett balra volt egy ilyen piros szemű és zöld testű lény!

és aznap este otthon pedig az erkélyre mentem ki és épp akkor ment el ott valami (nem repülő) és sokkal gyorsabb volt a repülőnél,kéken világitott,és egyszerre csak villant egy nagyot lila szinben és eltűnt! az unokatesóm is láttam a mamájával mikor mentek be a házba!


2011. júl. 13. 15:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
93%
Képet!
2011. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy valami olyasmit én is láttam, amit leírtál.

Akkor Telihold volt, és valami gyorsan mozgó valamit láttam ami piros színű volt!

És az is gyorsabb volt, aztán valamerre elment de nem láttam többet, talán mert túl sötét volt.Annyit láttam,hogy távolodott.

Amúgy a fotó az meg van?

Bizonyítékként szerintem linkeld be nekünk!:-)

2011. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:

az a piros szemű lény féleséget feltölteném de nm tudom!

és kb a fele teste nm látszott! és nm hazudok! és amikor rápillantok a képre fura érzésem lesz tőle!



^^^^^^

^o^^ o

^^^^

^^^

^^

^

kb megpróbáltam ábrázolni! ennyi látszott belöle ! csak nm tudtam rendesen megcsinálni! vagyis olyan mint a kör csak félbevégba és elforgatva!

2011. júl. 13. 15:44
 4/79 anonim ***** válasza:
100%
Noob.hu -ra töltsd fel, és linkeld be a direkt linket.
2011. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
én valamiért nem hiszem el, bocsi! De csak mert sok elvetemült ember ír ide mostanában, akik csak unatkoznak...3 oldalon keresztül bizonygatják, hogy nem hazudnak, aztán végül belátják...Különben meg miért nem tudod feltölteni azt a híres fotót?! ...
2011. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
tényleg te is láttad ? én nm teliholdkor hanem nm tudom milyen holdkor láttam! ok de nm tudom feltölteni a képet a gépre! és az unokatesómmal vltam az erkélyen és az egyik 14 éves tesóm pont akkor jött haza és akkor kihivtuk gyorsan az erkélyre! ő azt mondta h repülő és elöször én is azt hittem de nm az volt! mert a végén villant és eltünt !!!
2011. júl. 13. 15:48
 7/79 A kérdező kommentje:
köszi ! lehet h fel tudom tölteni! csak rosz lesz a kép minőség egy kicsit!
2011. júl. 13. 15:50
 8/79 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudod feltölteni? Ha van usb kábeled, akkor felteszed a gépre.

Vagy kérj meg valakit,hogy tegye fel neked.

Én is láttam valamit, de én annyit láttam, hogy távolodott nem villant, csak távolodott, de piros színű volt és annyit kivettem belőle, hogy nem volt repülőgép. De nem tudom mi lehetett az.

Kép nélkül amúgy semmit nem lehet mondani. Vagy igaz, vagy nem.

:/

Próbáld meg feltölteni.

2011. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már egyszer-kétszer ilyen repülő "valamit" ..de úgy látszik én vagyok az egyetlen olyan béna ember, aki amíg a telefonjával szórakozik, hogy letudja kapni addigra el is tűnik :DDD Kíváncsi vagyok azért a képre.:) Lehet igazat mondasz. :D Lehet, hogy nem...
2011. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
68%

A nap melletti zöld lény, valószínűleg egy idegen faj egyik egyede. De a nálam okosabbak, majd megmondják, hogy mégis hova tartozhatott.

A repülő dologról bővebben tudok mondani. Te (a kérdező) kéket és lilát látták, az egyik válaszoló pedig pirosat. Ez valószínűleg egy "robot unikornis" -nak nevezett földönkívüli megfigyelő szonda, amely az emberiséget megfigyeli. Ezek a "robot unikornis"ok a rendkívül nagy sebességgel közlekednek, ezért az emberi szem úgy érzékeli, hogy a fényt az alapszínekre (a szivárvány színeire) bontják. Emiatt láthattál te kéket és ibolyát, a másik ember pedig piros színt.

2011. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!