Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges lenne vagy csak kamu?

Lehetséges lenne vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 8. 19:34
 1/5 anonim válasza:
lehetséges de én ezt csak akkor hinném el ha a saját szememmel látnám
2011. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én simán el tudom képzelni.Nem akarok itt összeesküvés elméleteket gyártani,de szerintem nagyon sok olyan dolgot megcsináltak már amiről mi átlag emberek nem tudunk....

Nézd,a mesterséges megtermékenyítés lehetséges.A klónozás lehetséges.Ezek nem mítoszok,ezek tények.Találtak egy mumifikálódott mamutbébit ?szibériában? amiből tudtak kinyerni DNS mintákat.Ez sem mítosz,hanem tény.Ha sikerül elővarázsolni a megfelelő géneket,akkor egy elefánt kihordhatja a kis mamutot.


Az persze más kérdés,hogy a világ vezetői rábólintanak-e a kísérletekre,de szerintem a technológia már jó néhány éve rendelkezésünkre áll.

2011. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
uaaoouuOOOAOOUUOOO !!! Szólított engem valaki...?! dübör-dübör-dübör...
2011. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy jön ez az ezotériához?
2011. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem olvastam vegig a cikket, de a mamut feltamasztasra mar eleg regota vanank kiserletek. Ha jol emlekszem a japanok mar tobbszor probaltak klonozni mamutot.
2011. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!