Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 12:11
1 2
 1/19 anonim válasza:
léteznek szerintem
2011. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
leteznek
2011. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem tudjuk
2011. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerinted lesz itt olyan aki tudja? Ugyanúgy nem látták, nem találkoztak velük, ahogy te sem.
2011. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem léteznek
2011. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Léteznek
2011. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Őld meg magad és rá jössz:);)
2011. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

létezni léteznek, de nem mindenhol vannak, szellemek álltalába olyan helyen vannak ahol valaki pl meghalt, leginkább elhagyatot helyeken van több szellem, van régi házakba, amit úgyérzékelhetsz hogy a levegő egyre jobban hűl le, mivel magukba szívják a szellemek és ezért hideg lesz a helységbe


de nézz iylen műsorokat, szoktak lenni

2011. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Killgun ***** válasza:
Igen léteznek,és az eklőző kommentelő írta le a legpontosabban...Bár lényegében téved...Mindenhol lehetnek szellemek,az elhanyagoltság nem lényeg.Csak kevés a szellem.Aki meghal,az nem fog ittmaradni...Újjászületik,de nem írom le,miért lesznek szellemek,mert megint csak vita lenne belőle :') A lényeg,hogy aki itt marad lélek,azt nevezzük szellemnek,és igen,hideg érzet ios lehet egy szellem jelenléte,de lehet hideg,bizsergés,stb érzés is.A szellem kicsit tömörebb energia,mint ami általában körülvesz,és minél inkább tömörebb az energia,annál nehezebben jut át rajta bármi,és annál érzékelhetőbb.Aki szellemet lát,az valószínüleg egy nagyon erőset lát,mert ahoz,hogy lássuk az energiát,nagyon tömörré kell gyúrni.Azt nem tudni,hogy miért érezzük őket,illetve a tömör energiát hidegnek,melegnek,bizsergésnek,illetve miért érzi mindenki másnak,és nem egynek.Kicsit hosszú lett :') Remélem semmit nem felejtettem ki :')
2011. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

Én szellem vagyok.Kérdezz bátran de egy kérdés 1000FT.


Ha nincs pénzed felcsinálom a macskád.


Üdv Pista a szellem.

2011. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!