Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elég érdekes álmom volt....

Elég érdekes álmom volt. Vágyálom lenne?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy van egy Tűzvillámom (a Harry Potterből). De nem replika, hanem igazi. Itt egy kép róla:

[link]


Álmomban pedig ezzel mentem messzi helyekre (városomon belül), vagy csak simán repkedtem vele. Mikor ébren voltam, erős vágyérzet tört rám, hogy kell nekem a seprű.

De ez már olyan másfél hónapja volt.


2011. júl. 17. 16:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs az alkategória miatt. Rossz helyre került véletlen a kérdés. Az álomfejtésben a helye.
2011. júl. 17. 16:31
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Istenem nem álmodtál semmi különöset nem kell ezzel annyit foglalkozni:)
2011. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
75%
Az egyik leggyakoribb álom a repülés, elvileg szabadságvágyat jelent, de szerintem ez f*szság, simán csak király lenne repülni, én is sokszor álmodom, hogy (madárháton, vagy csak simán magamban)repülök, és imádom :D
2011. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első: Nem akarok kötekedni, de ezt mondod annak is, akinek piszok nagy mázlija volt, és talált egy nagyon jó munkahelyet? Már bocs, de a válaszod után kinézem belőled.
2011. júl. 18. 06:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szabadságvágyat fogalmazza meg.
2011. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 poklos judit ***** válasza:
34%

azt almottad h te vagy h.p.!!!!!XDDD

és tetszett azé akartá késöbb repülni

2011. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Judit, nézd már meg jobban azt a ............. leírást. Azt álmodtam, hogy a seprűn repülök ide-oda, nem pedig azt, hogy én vagyok Harry Potter.
2011. júl. 18. 16:49
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Semmi különös nincs az álmodban. Miért, mit hittél? Hogy felvettek a roxfortra, vagy mi? xDxDxD
2011. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem azért, de fogjátok már vissza magatokat, és olvassátok már azt azt a ................. leírást normálisan. Ha csak azért jöttök ide, hogy röhögjetek, akkor lehet lelépni. mint észrevettétek (remélem), a kérdés NEM a humor kategóriában van.
2011. júl. 18. 21:46
 10/13 anonim válasza:
51%
Most mit vársz? Semmitmondó álom, gratulálunk hozzá, nincs jelentése.
2011. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!