Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mért változott át ez az...

Mért változott át ez az elején még érdekes fórum a sok agybeteg "gyíkhívő" kérdezz-felelek oldalává?

Figyelt kérdés
Én azt hittem,és régebben még úgy is volt,hogy voltak érdekes kérdések,és lehetett jó dolgokat olvasni.Most 2-3 ember kitalálta ezt a 2012-es baromságot és ezt hajtják,holott már olyan uncsi,hogy az félelmetes! Bárcsak azok a kédések lennének többségben,amik nem az "inváióval" foglalkoznak!/mert invázió,mint ezt sokan,akik reálisan godolkodnak,tudjuk,hogy nem lesz,mint,ahogy világváge sem!/
2011. okt. 23. 16:03
1 2
 1/13 GusztixD ***** válasza:
100%
kérdező 100% mértékig igazadvan legszívesebben az egyik állítólagos gyík f@x nak lekevernék egy pofont hogy észhez térjen a sok 10éves hülye kölyök
2011. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ezekre a marhaságokra nem kell reagálni, legfeljebb jelented.Ha a kutya sem válaszol nekik, akkor majd csak megunják egyszer.
2011. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mégis van sok hülye,aki válaszol!
2011. okt. 23. 16:53
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Réggebben sem volt túl értelmes az ezotéria rovat, mindig itt voltak a szkeptikusok akik a hívők minden második szavába belekötöttek. Annyival volt jobb hogy akkor többen voltak a normális ezósok, de őket elüldözték a szkeptikusok és az idióta kérdések. Ha valaki komolyan foglalkozik az ezotériával akkor keressen erre alkalmas fórumot, itt sajnos nincs értelme megosztani másokkal a tapasztaltokat, kérdést feltenni. Ide csak trollok és elvakult ufo hívők járnak már - tisztelet a kivételnek.
2011. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem már ez a sok mérthisztekagyíkokban kérdés is unalmas.
2011. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 H.Jani ***** válasza:
24%
Tényleg sok a gyíkember meg plejád kérdés. De engem nem zavarnak. Sztm mindenki férjen meg egymástól. Van hely itt mindenkinek.
2011. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jani! Igazad van,persze.Engem csak abból a szempontból zavar egy kicsit ez az inváziós 2012-es dolog,hogy elfogytak az "értelmesebb" kérdések.Meg sok fanatikus /és itt nem a normális ufo-hívőkre gondolok/ beleköt mindenkibe,aki nem fél ezektől a gyíkemberektől vagy miktől...Tök értelmes dolgokról is lehetne beszélgetni a marhaságok helyett,de több itt már az "érdekes" ember,mint a normális! Dien! igazad van neked is,tényleg uncsi,én is csak próbáltam megfejteni az okokat.Meg mondjuk az is szomorú,hogy ha valakivel tényleg történik valami és leírja,akkor rögtön jön a gúnyolódás! De valóban,értelmes/ebb/ dolgokról úgy tűnik,nem itt a gyakorikérdéseken kell diskurálni!
2011. okt. 24. 15:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Én csak 3 hete olvasom ezotéria kategóriát, nem nagyon hiszek semmi ilyenben, de ez a reptoid dolog már fáj nekem mint hogy vicces.
2011. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A hozzászólók és a kérdező figyelmébe ajánlom a következő linkeket.


http://www.youtube.com/watch?v=HHAFNsMP-iM

http://www.youtube.com/watch?v=UiEmem2rFOY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=6HpBgsnJB4c&feature=related

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A linkekből kiderül, hogy ez az "idegen" reptoidok nem is idegenek, hanem földi lények. Ezek a lények a raptorokból fejlődtek ki. Idegen lényeknek nincs okuk a Föld elfoglalásra, ha annyira akarnák a Földet, akkor már rég elfoglalták volna 10 perc alatt. Földön kifejlődött, majd onnan elűzött lénynek viszont kell ez a tetves bolygó.

2011. okt. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg a mesemaci...
2011. okt. 28. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!