Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért hallom ezeket?

Miért hallom ezeket?

Figyelt kérdés

Nah, hát nem nagyon hiszek a szellemekben, de most már kb 1 órája hallom azt, hogy a felső szinten valaki lépeget.A lépések élesek, minta valaki magassarkúban mászkálna odafent. A barátom házában vagyok most, de ő dolgozik és a szülei is. Szóval egyedül vagyok most itt. A lenti szintről érdekes hangokat hallok, de nem erősen inkább csak valami féle nesz. Mintha egy zacskóban turkálna valaki. Most csak nagyon ráparáztam vagy beképzelem magamnak? Vagy tényleg van itt valaki/valami?

Értelmes válaszokat ha lehetne. Köszi!


2011. júl. 22. 12:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%

Betörés? Azt hiszik senki sincs odahaza?

Van valaki az utcában rajtad kívül? Én biztosan kisurrannék, vagy az ágy alá bújnék.

2011. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Jól van, nyugi, ne csinálj semmit. Hagy mászkáljon ha akar. De ha bármi jelét is tapasztalod az agresszivitásnak, TÜNJ EL ONNAN! Ha a barátod, vagy valaki vissza jön, szólj neki erröl.
2011. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mert az emberek magassarkúban mennek lopni... - -"
2011. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
kb 3 hete törtek be itt az utcában, de nem hinném hogy magassarkúban járkálna a betörőő :)
2011. júl. 22. 12:19
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha bátor vagy, nézd meg a hang forrását. Ha van nálad fényképezö gép, vagy arra alkalmas eszköz, körbe fotózhatod a házat is.
2011. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
vegyél a kezedbe valami vascsövet,egy nagy konyhakést,vagy ilyesmit,és nézz körül.nem vicc
2011. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Ja, és a biztonság kedvéért vigyél magaddal egy jó nagy kést.
2011. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
nézd meg mi az ha betörő szaladj el ha tudsz ha meg nem akkor kutakodj lehet csak bejött egy kutya vagy ilyesmi
2011. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
igazából nagyon félek, szóval ki sem megyek ebből a szobából...most kinyitottam a teraszajtót h halljak valami kinti zajt is, de most épp nem sok az ember errefelé :'D
2011. júl. 22. 12:24
 10/39 A kérdező kommentje:
VELETEK történt már ilyen hogy betörő volt nálatok és utána mentetek, vagy megnéztétek? Igazából én tényleg nem merem. Amikr 3 hete volt itt a betörés egy néni volt csak otthon megkötözték fejbevágták valamivel és leragasztották a száját, addig ők szépen kirámolták a kéglit...szval ja.
2011. júl. 22. 12:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!