Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rengetegszer hallom hogy jó...

Rengetegszer hallom hogy jó laptop de nem venném meg mert ACER, meg jujj ASROCK alaplap azt ne vegyél meg ilyeneket. Miért fikázza le a hülyegyerek ezeket mindig?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
mert a barátjának a barátja azt hallotta egy hudeinformatikustol h az mekkora egy szar. nekem acer notim van ez a második az elsőt 4 évig használtam ennek ez most a 3. éve a másikat azért selejteztem le mert már elég gyenge volt ezse egy hudefasza darab de az elmult 3 évbe alig volt kikapcsolva...hétfőtől péntekig folymaatosan megy hazajövök pestről és megint folyamatosan be van kapcsolva vasárnapig és kezdődik megint midnen előről. plussz ágyon használom melegszik mint a szemét ilyen 70-80 fok lehet az átlaga..szoval kapja az ívet rendesen és semmi baja eddig.
2011. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak a HP notikról hallottam sok rosszat, meg az enyém se volt hű de hosszú életű. Az ACER az jó, ezt csak azért mondják sokan hogy nem jó mert nem nekik van olyanjuk és csak fél füllel hallják hogy jaj ez a baja meg az és nem értenek úgy hozzá ezt csak tapasztaltaktól tudod meg hogy mi az igazság.
2011. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!