Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Rémálmaim netovábbja! Másnak is?

Rémálmaim netovábbja! Másnak is?

Figyelt kérdés
Ti is féltek a Teletabiktól? Én rohadtul! Kiráz a hideg ha arra gondolok, hogy a rendező aki kiválasztotta őket még szabad lábon van. Beteg ember, nagyon beteg ember.
2011. júl. 22. 18:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok?
2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

xDDDDDDDD

Te nagyon hülye vagy, hallod-e.:D Kiskoromban ez volt a kedvenc műsorom, még egy élethű teletabi plüssöm is van/volt.:D Semmi ijesztő nincs bennük.

Amúgy fake a kérdés, igaz?:D

2011. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják teletafóbiának
2011. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
2011. júl. 22. 19:02
 5/39 A kérdező kommentje:

Hááát, én 12 éven alulinak nem mutatnám meg mert degenerált lesz tőle, 12 éven felül pedig bele őrül.

egyébként én kicsikoromban simán végig néztem a Cápát, meg a kampókézte de most így felnőtt fejjel a Teletabies, hát egy olyan sunyi aljas dolog, hát nem is tudom de hátulról támad, az idegrendszeredet.

Persze nem néztem mindennap horrort egészséges gyerek Mézga Gézán és Gumimacikon nevelkedett annak idején.

2011. júl. 22. 19:05
 6/39 anonim ***** válasza:
Érdekes, én a Teletabikon nőttem fel, mégsem érzem magam degeneráltnak...
2011. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Igen! Ez is egy tünet. A tagadás!
2011. júl. 22. 19:24
 8/39 A kérdező kommentje:

És mi van akkor ha megszöknek a stúdióból?

Le sugaraznak az antennájukkal? Az megöl?

2011. júl. 22. 19:33
 9/39 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, h neked agyadra ment a Cápa, és társai.

Talán mégis Teletubbiest kellett volna néznek, és nem tennél fel itt hülye kérdéseket.


A Teletubbiest pszichológusok fejlesztették, h kisgyerekeknek fejlesztő, könnyen érthető, és mulatságos legyen, nem unatkozó kamaszfiúknak való műsor.


Lehet sok marhaságot összehordani róla, pl sokaknak szúrja a szemét, h Tinky-Winky piros táskát hord, pedig úgymond fiú, de az én fiam is járkál a cipőmben, mégsem tranvesztita-jelölt, és nem lesz meleg sem tőle.


Egyébként egyszerű, ne nézd, majd mi nézzük a fiammal, aki egyébként három éves lesz, imádja, angolul nézzük, és érti.

2011. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
És te hiszel a pszichológusokban?
2011. júl. 22. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!