Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mással megesett már? Miért...

Ez mással megesett már? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Egész életemben furcsa, bizarr dolgok történtek velem. Amikor olyan 2 éves voltam (én erre már nem emlékszem, csak anyum mesélte) ültem egy széken és a mellettem lévő szék felé fordulva beszéltem valakihez aki nem volt ott.

7 éves koromban láttam ahogy a kanapénkon ülve valaki simogatja a macskámat, 2-3 percen keresztül néztünk egymás szemébe és ő valamit, valami idegen nyelven mondott nekem, de anyum a másik szobából kiabált elnéztem ara és mire vissza néztem eltűnt. Ezt az "embert" aki egyébként férfi, többször is láttam.

13 éves koromban át akartam kelni egy zebrán, egy autó majdnem elütött, de valaki olyan erővel lökött vissza szemből, hogy (pár ember elmondása alapján akik utána odajöttek hozzám) 3-4 métert repültem.

Jó párszor keltem keltem fel arra, hogy olyan érzésem volt mintha vki nézne..és mikor felkeltem az az "ember" ült az ágyam végénél, aki korábban a macskámat simogatta.

Ez a személy többször is mutatott képeket amikor hozzám ért.. mindig egy személyt és egy tárgyat vagy embert.. először nem értettem, hogy mit jelent ez, aztán amikor a nagymamámat mutatta és egy autót kicsit megijedtem.. másnap egy kamion elütötte a nagymamámat...

Most 22 éves vagyok ez a személy még mindig meg szokott jelenni, nem is tudom, olyan mintha valami őrangyal lenne vagy nem tudom...

A normális válaszokat előre is köszönöm :)


2011. aug. 2. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én hiszek az ilyesmiben, de ez kamu szerintem.

Amúgy nagyon érdekes.

Velem ilyesmik sosem történtek.

2011. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
minden vicc és irónia nélkül menj el a háziorvosodhoz
2011. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon érdekes, velem is voltak ilyenek, szinte ugyanilyenek, s szintén nem csak én hiszem hogy megtörténtek, hanem tények. tőlem ment amúgy neked a privát levél
2011. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Mi a véresfaszér kell ide írni ha valaki nem tud normális válaszokat írni?! :@

Amúgy erre nem tudok mit írni. Én hiszek az ilyenekben és neked is. Nem tudom mi lehet ez. Talán ha máskor is látsz valamit akkor próbáld valahogy megelőzni

2011. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi rendkívülit nem találok a történeteidben.Ezek teljesen természetes dolgok. Minden a legnagyobb rendben van.Őrangyala pedig mindenkinek van, akkor is, ha nem tud róla.A tied is teszi a dolgát, köszönd meg és légy hálás.
2011. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven beszél?
2011. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves első! Ez nem kamu!!! Ha tényleg hiszel az ilyenekben akkor gondolom föl tudod fogni!!
2011. aug. 2. 13:37
 8/11 anonim ***** válasza:

2 éves korodban még gyerek vagy. Sok mindent látsz ami nicns ott. Ez megmaradt benned csak másképp jött ki.


Az autóst meg simán megmagyarázom. Félelmedben vagy izgatottságodban olyan dolgokra is képes vagy amit eddig meg se tudtál volna csinálni veszély nélkül. Pl: engem is ütött el már majdnem autó de úgy ugrottem le a biciklimről hogy közbe a fejem fölött átemeltem és a kerekére raktam le. Néztem nagyokat hogy hogy történt ez.

2011. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

magyarvagyok: Figyelj attól, hogy kicsit másabb vagyok mint te egyáltalán nem biztos hogy értelmi fogyatékos vagyok...


Ja és kedves mindenki a előzőhöz hasonló értelmes megjegyzések hanyagoljátok ha lehet... köszönöm!

2011. aug. 3. 12:14
 10/11 anonim válasza:

Hát én nem tudom,hogy ha velem történne ilyen annak örülnék,hogy látom amit más nem vagy becsinálnék félelmemben. Valószínű az utóbbi. Hiszek az ilyennekben és kíváncsi lennék a te sztoridra is,meg a történeteidre,meg mindenre, de sokszor meg annyira félek,hogy nem is akarok hinni benne!

Egyébként nekem régen volt ilyen (talán azóta is félek ennyire nagyon). A barátnőmnél voltunk és üveges ajtaja van és este láttuk,hogy áll valaki az ajtóban. Akkor még nem volt para semmi, megnéztük,de nem volt ott semmi. És fura mert mindketten láttuk, és ami még furább,mikor odamentünk ott állt a sötét alak, mikor kinyitottuk az ajtót már semmi csak a csupasz fal, s mikor visszafeküdtünk szintén semmi.Aztán következő este megint. Aztán szólt az anyukájának aki természetgyógyász és ami a leghihetetlenebb ő sem volt meglepődve ezen. :S

2011. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!