Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért érzem magamat furcsán?

Miért érzem magamat furcsán?

Figyelt kérdés

Osztálytársaimmal még tavaly elhülyéskedtünk és egy lakatlan és öreg házba bementünk kimentek az osztálytársaim én meg benn voltam egyedül, elkezdtem kivülröl belülről és nagyon furcsákat láttam, pl.: egy régi kés bele volt szúrva egy babába, és véres volt, járkálok tovább feliratokat látok, majd egy meghalt rókát vagy kutyát (nem tudom mi volt) találtam aminek a bordái kilátszott, később lementem a pincébe, persze 1 osztálytársammal, lementünk, csomó pókhálót találtunk, megkezdett konzerveket találtunk és még benne volt a kaja, nagyon bűzlött, utána felmentünk a Padlásra akkor alulról valamilyen kopogást hallotunk, mondtam osztálytársamnak hogy kicsit kussoljon be, akkor meg elnémult, amióta kijöttem abból a Rettenetes házból úgy érzem magamat mintha valaki Figyelne...


K.: Hol voltatok?

V.: egy erdőben és ott találtuk a házat


Normális válaszokat kérek, thx. (én télleg nem kamuzok)


2011. aug. 2. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert féltél, bebeszéltél magadnak minden hülyeséget és ez megmaradt benned. :(
2011. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A baba a kiallo csont halucinacio volt vagy telleg ott volt?

Hívj egy papot az kiuzi a szellemet mondjuk en nem hiszik ilyenekben.

2011. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen házakba gyakran hontalanok laknak. Ez megmagyarázza a megkezdett konzerveket és a kopogást. A kutya lehet, hogy a vacsora volt egy 2 hete, de nem ízlett neki. A kés a babában eléggé nem odaillőnek tűnik, de talán azt is a hobo csinálta. Magad mondtad, hogy csak úgy érzed, mintha figyelnének. Tehát, valójában senki nem figyel csak azt hiszed.
2011. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
72%
Engem is figyel valaki:$ még hozzá anyám.:)
2011. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!