Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mégis mi a franccal találkozta...

Mégis mi a franccal találkoztam? Rettegek és hitetlenkedek, de saját magamat a legnehezebb becsapni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is leszögezném, hogy egy nagyon szkeptikus lány vagyok, egyszerűen kiröhögtem azokat, akik akár a horoszkópjukban hittek, de pár hónapja olyan furcsaságok történnek velem, amiket egyszerűen nem tudok megmagyarázni.

Úgy kezdődött, hogy a családdal és egy másik családdal, akik a barátaink elmentünk sielni egy kis Francia városba még február végén. Ebben a másik családban van egy nagyon jó barátnőm is, szinte minden időnket együtt töltöttük. Volt a városban egy kis kocsma, nagyon hangulatos hely, minden este bejöttünk ide, megittunk egy pohár bort és beszélgettünk. Egyik este odajött hozzánk egy fickó és elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy angol, Londonból jött ide kikapcsolódni, nagyon jól elvoltunk, ugyan mi 20 évesek vagyunk, ő pedig olyan 26-30 között. Utána a fennmaradó pár napban még beszélgettünk, összejártunk, de ő egy nappal előttünk ment haza. Aztán amikor hazaértünk Pestre egyik reggel megláttam a buszmegállóban, odamentem hozzá, megkérdeztem, hogy miért van itt. Erre ő tökéletes magyarsággal elkezdett hozzám beszélni, közölte, hogy soha nem látott még, nem tudja, hogy ki vagyok. Megmutattam neki a telefonomon a közös képeinket, erre láthatóan megrémült és továbbállt. Tisztára lesokkolt a dolog, ahogy hazaértem írtam egy emailt a srácnak, aki szinte azonnal válaszolt, írta, hogy Londonban van. Aztán olyan egy hónapos keresgélés után megtaláltam a magyar fiút, írtam neki egy mailt, megkérdeztem, hogy találkozhatunk-e, ő beleegyezett. Amikor találkoztunk megkérdeztem tőle, hogy miért rettent meg annyira, erre olyat mondott, amitől szó szerint nem kaptam levegőt.

Közölte, hogy már többen is mentek oda az utcán, hogy találkoztak vele különböző külföldi helyeken és hogy milyen kedves volt, és ami a legelképesztőbb az egészben, hogy neki volt egy ikertesója, aki 6 éves korában meghalt egy családi nyaraláson. Mondta, hogy nézzek utána, tényleg megtaláltam a neten az adott cikket, Olaszországban nyaralt a család, a kisfiú vízbe fulladt.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit gondoljak. Tegnap találkoztam vele, azóta sem dolgoztam fel a dolgot. Annyira hasonlítanak, hogy az elképesztő, ilyen véletlen már tényleg nincs. Úgy érzem, hogy megzakkanok, egyszerűen nem tud mit kezdeni ezzel az információval az agyam. Akárhányszor végiggondolom a dolgot, csak arra lyukadok ki, hogy az, akivel találkoztunk szellem, vagy valami halhatatlan dolog. Tudom. Idiótán hangzik, számomra is.


Azért írtam le ezt ide, hogy aki esetleg találkozott már vele az lépjen kapcsolatba velem. Az állítólagos neve George Woodstone vagy Woodstore volt, csak párszor mondta el és nem emlékszem. Magas, olyan 190 centi, szőke, kócos haja van, barna szeme. Akárhányszor találkoztunk a jobb csuklóján mindig volt egy barna, font karkötő. Ha esetleg láttátok, vagy történt már veletek hasonló dolog, írjatok.


Köszönöm, hogy végigolvastátok nem túl rövid beszámolómat.

Panna


2011. máj. 2. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/348 anonim ***** válasza:
94%
Azta.. kirázott a hideg ahogy olvastam, egyébként velem is volt picit hasonló de nem ilyen durva: Debrecenben voltunk oszt.kirándulással, egyszer csak odajött hozzám egy srác, és megkérdezte hogy indulhatunk e, mire én hát te ki vagy? és hova megyünk? rámnézett láttam rajta hogy azt hiszi viccelek, de aztán mikor látta kikkel vagyok bocsánatot kért és mondta hogy az ikertestvére is lehetnék egy lánynak és elment, nagyon furi volt:)
2011. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/348 anonim ***** válasza:
73%
Hááát... Nagy a valószínűsége hogy 1 szellemel találkoztál de miért vagy tőlle ki bukva ? Világszerte történnek ilyen dolgok több 1000 emberrel ki fogod heverni ne agódj az idő majd mindent meg változtat és ne keresd a meg oldást arra amire valójában nincs is... Ez 1 puszta véletlen volt semmi több , meg rémült ez természetes de nincs nagy jelentősége a dolognak. :)
2011. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/348 A kérdező kommentje:

Csak hát ez így eléggé sokkoló. Hiszen eddig semmi ilyesmiben nem hittem, most pedig nincs más választásom, mint beletörődni abba, hogy valami olyasmi történt velem, amire nincs magyarázat.

Első! :) Köszönöm, örülök, hogy veled is történt már hasonló.

2011. máj. 2. 13:39
 4/348 anonim ***** válasza:
89%
Vagy csak egy érdekes módja az adoptálásnak...
2011. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/348 anonim válasza:
100%
Ááááá..... kirázott a hideg :D
2011. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/348 A kérdező kommentje:
13:45-ös ez jó volt. :) De ettől függetlenül még mindig a hideg ráz...
2011. máj. 2. 13:49
 7/348 anonim ***** válasza:
100%
A londoni pasinak elmesélted már? Lehet, hogy ő is tud adni valami infót.
2011. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/348 anonim ***** válasza:
90%

Aztakur*va.....

Ezt nem hiszem el...

Én találkoztam egy ilyen nevű, ilyen kinézetű sráccal Londonban, még szeptemberben. Jézusom, ráz a hideg!

2011. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/348 A kérdező kommentje:

Elmeséltem neki, azt mondta, hogy biztosan csak véletlen egybeesés. Nem akarok hülyeségeket belemagyarázni, de hamar témát váltott.

Utolsó: biztos vagy benne, hogy ő volt, nem kamuzol, vagy nem szórakozol? Hidd el, nekem sem olyan vicces, hogy ez történik.

2011. máj. 2. 13:54
 10/348 anonim válasza:
100%
Töltsd fel ide azt a közös képet.... ha nem akarod hogy felismerjenek vágd le magad róla ;)
2011. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!