Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » IgazHogy létezneka fekete...

Tdia98 kérdése:

IgazHogy létezneka fekete szemű emerek?

Figyelt kérdés

Hallottam és olvastam h vannak fekete szemü emberekről

[link]


2011. aug. 5. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Amilyen a képeken van, nem hiszem, a fehér rész szerintem ugyanúgy meg volt, hiszen azt írják a beszámolókban csak, hogy a pupilla szinte nem volt, azt nem írják, hogy a fehér rész is fekete lett volna, azt csak külön írja.

[link]

[link]


Az első tuti, hogy photoshop-os, de ilyen viszont van. Ezek kicsit messzebbről teljesen feketék.

2011. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De az milyen már hogy ugy nem mennek be és ha be engedik őket akkor meg ki tudja mit tesznek

[link]

2011. aug. 5. 12:30
 3/13 anonim ***** válasza:
kérdező. túl sok sci fit nézel
2011. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkoznék rajta, hogy beengedjek-e egy vadidegent. :D Ezek hitelességét meg nem tudhatjuk. Ha tényleg igaz lenne, akkor mi csak jól járunk ezzel a "szabállyal", ha meg kitalált az egész a fekete szemről is, akkor is. :)
2011. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen színes kontaktlencse is. Rendelni is lehet. Lehet bármilyen színű szemed. Épp egy haverral dumálgattunk erről pár hete, hogy venni akart ilyen kontaktlencsét. Ő is feketében gondolkozott.
2011. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12:33 Ez mitől scifi te nyomorult?
2011. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
[link] wes<3
2011. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

de ha beengedjük őket akkor mit csinálnak??

megölnek??

2011. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2011. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ma csinált rólam párom pár képet, és azokból 2 képen teljesen fekete a szemem. Azért, mert épp úgy volt a fény és az árnyék, hogy annak látszott. Lehet ez áll a dolgok hátterében. :)

(1. válaszoló)

2011. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!