Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rendezhetném ezt le magamban? Nem bírok tükörbe nézni sem.

Figyelt kérdés

2 és fél hónapig együtt voltam egy lánnyal, de nem volt az igazi, ezért szakítottam. Ő sírt, és nem akart elválni, mert szeretett, mindig keresett, irkált, és annyira felidegesített azzal, hogy nem kopik le már, hogy nagyon durván elküldtem a... Meg nagyon durva és goromba voltam vele, élveztem, hogy bármit megtehetek, mert úgysem fog lekopni, és egyre durvább lettem vele, míg végül tényleg nem jelentkezett többé.

Ez 3 hónapja volt, és pénteken láttam egy buliban, és nem tudtam levenni róla a szemem, csak őt néztem, és azóta ő jár a fejemben, és az, hogy mekkora egy barom vagyok. :(

A legszörnyűbb, hogy teljesen közömbös volt, tehát nem feltűnően került, vagy valami, mert az is azt jelentené, hogy talán van ott még valami, még ha harag is. De semmi, közömbös volt, átnézett rajtam. :(


Nem merem keresni, mert durva voltam vele, és már bánom, mert talán ha szépen küldöm el anno, most lenne esélyem. :(


2011. aug. 21. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Hülye vagy!
2011. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt én is tudom. :(
2011. aug. 21. 20:35
 3/21 anonim ***** válasza:
van esélyed hidd el..így jártam én is egy pasival, b*nkó volt velem stb, de még mindig járnék vele ha kellenék neki...én vagyok a legh*lyébb...
2011. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Öntsd ki a szíved neki egy levélben.

Szerintem esélyed nem lesz, de a lelkiismeretednek talán jót fog tenni.

2011. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ekkora 1 fact mint te..... találtál 1 csajt aki szeret(nem 1 kibacott félrekuró parti ribanc) erre meg elvadítod magadtól....erre nincs válasz...te is tudod.
2011. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szegény lány. :(


Nagyon csúnyán bántál vele, szégyeld magad!!!

2011. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Iszonyatos volt, ahogy körüldongták a pasik. :(

Nagyon szép és normális lány. :(

2011. aug. 21. 20:40
 8/21 anonim válasza:

Szia!

Szerintem írj neki hogy szeretnél vele beszélni személyesen és kérj tőle bocsánatot.Ha vértelen nem akar veled találkozni amit meg is értenék akkor csak annyit tudsz csinálni ha vértelen összefuttok mondj neki annyit-Tudom hogy nem akarsz meghallgatni csak adj 2 percet légyszíves és mond el neki mit érzel.Én legalábbis ezt tenném :/

2011. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ez a vonat már elment....


Az akkor volt ez meg most van....

2011. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kellenék már neki, mert elég jó pasinak számító srácok zsongnak körülötte, az is lehet, hogy már van valakije. :(

Én meg sajnos nem is vagyok valami jó pasi, nem tudnám felvenni a versenyt egyikkel sem. :(


Talán pont ez volt benne a jó nekem akkor, hogy egy szép lányt én, aki eddig egy szép, normális lánynak sem kellett, kidobhattam. :(

2011. aug. 21. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!