Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Birminghami vámpírról hallotat...

Birminghami vámpírról hallotatok bármit?

Figyelt kérdés
2005-ben egy férfi megharapott egy másikat, és arra lennék kíváncsi tudtok e többet mondani a dologról. Ezt az ottani rendőrség elnevezte helyi legendának, de szerintem igazi, mert a rendőrség cáfolja
2011. aug. 7. 01:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg komoly kutatást végzek, hogy találjak vámpírt:)
2011. aug. 7. 01:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyit (ha ez az az eset, amit én hallottam), hogy a rendőrség nyomozott utána, de kiderült, hogy igazából nem is történtek támadások. Ráadásul még a szóbeszéd is csak arról szólt, hogy egy pasi megharapott embereket. Sem vérszívás, sem hasonló nem volt. Úgyhogy még ha meg is történt, attól, hogy valaki megharapja a másikat, még nem lesz vámpír, csak harapós. :)
2011. aug. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak nógrádi vámpírról. Nézz utána, segítheti a kutatásod.
2011. aug. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nottinghambol vagyok, itt csak Robin Hood van, de adok helyzet jelentest, ha erre jarna a vampir.
2011. aug. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok volt a tvájlájt..
2011. aug. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Won ***** válasza:

Javaslom, hogy inkább az angol oldalakat olvasgasd, hisz a helyiek többet tudnak mint, a külföldiek!

Amúgy most azt olvastam, hogy csak egy városi legenda.


Won

2011. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért keresel vámpírokat?miért akarsz kapcsolatba lépni velük?mit vársz tőlük?
2011. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom. egy olyan dolog után kutatok (hogy megtudjanm léteznek e) amiben sokan nem hisznek. ez egy olyan dolog, hogy találni szeretnék valamit. mintha mindenem kutatni szeretne, keresni valamit
2011. aug. 11. 23:20
 9/9 Won ***** válasza:
Ha találna valamit, az nagy áttörés lenne.
2011. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!