Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem lehetett vajon?

Ez szellem lehetett vajon?

Figyelt kérdés
Éjfél tájt sétáltam a kőbányai barátság parkban, és láttam egy különös kinézetű, tetőtől talpig fehér ruhás embert, aki egyedül volt. Nem volt vele semmi és senki, nem kutyát sétáltatott. Ami a legkülönösebb volt, hogy egyszer csak mintha eltűnt volna a bokrok között, közelebb mentem, de nem láttam már sehol! Nagyon megrémültem, szerintetek ki vagy mi lehetett?
2011. aug. 14. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esély van rá... =S Én beszartam volna az tuti... =D
2011. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%
én voltam bocsi. elmentem szobát festeni az egyik barátomhoz, csak kicsit sok pálinkát ittunk az este. arra emlékszem, hogy céltalanul bolyongtam az általad említett parkban, majd reggel egy bokor közepén ébredtem. :( rém másnapos vagyok
2011. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Killgun ***** válasza:
Esélyes..hallotam már iylenről,ez egy híresebb szellem..
2011. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy részeg festő/ministráns volt...mit kell beleképzelni a dolgokba ilyeneket...
2011. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:07


Ez igaz?

2011. aug. 14. 15:18
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Nincsenek szellemek, de ez nem olyan izgalmas mintha lennének, ezért akarsz hinni benne.
2011. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Willisz ***** válasza:
57%
szellemek léteznek aki nem hiszbenne sose fog találkozni velük mert mindent meg magyaráz aki hisz benne az meg néha eltúlozza viszont amit leírtál itt az kicsit szerintem túlzás ha csak 1 pillanatra láttad azt mondom oké de igy hogy még oda is mész XD én össze szartam volna magam meg ha szellemet látok kapom elő a telefonom videózás és ugy megyek tovább :D hogy elcsipjem :)
2011. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Végre egy normális, korrekt válasz, Neked köszi, a többieket lepontozom, és elmehetnek a ...

2011. aug. 16. 14:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudod lehetett szellem de nem sok esély van rá.Lehetett valaki is aki gyorsan elillant de ő is csak sétált akkor amikor te.Mostmár mind1 sztem mi volt.
2011. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát...Valószínű,hogy szellem volt...De jó szellem volt szerintem...
2011. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!