Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem lehetett?

Ez szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Csütörtök óta én és a testvérem nagyon furcsa dolgokat észlelünk. A testvérem kint volt este a mosdóba és már mindenki aludt rajta kívűl és hallotta, hogy valaki felkapcsolta a villanyt (biztosan nem képzelődött mert kattant a villanykapcsoló) és tegnapról mára virradó éjszakán mindketten halott nagyszüleinkről álmodtunk. Már ekkor nagyon megijedtünk mikor ezt elmeséltük egymásnak. Reggel pedig észrevettem, hogy egy kép lent hevert a földön ami a szekrényemen volt már több napja.Most meg olyan érzésem van mintha szellők fújnának engem és hátranézek a függöny meg nem mozog. Légyszives értelmes válaszokat írjatok, mert nagyon megijedtünk! Eddig mi sem hittünk a szellemvilágban, de ezek furcsa dolgok nagyon megfélemlítenek! Kérlek segítsetek!! Köszönöm.
2011. aug. 13. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Tök jó írhatsz egy regényt belőle :) már csak az kell hogy vér folyjon a falon meg egyéb apróságok :P !
2011. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Jaja :D
2011. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Aztán eladod a jogokat Hollywoodnak és meggazdagodhatsz.
2011. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát az ostobák nem is érthetik ezt a kérdést! De tényleg vmi. értelmes választ mert para van! köszi.
2011. aug. 13. 14:23
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

14:13-nak és 14:17-nek igaza van.

Jó regény lehetne belőle már csak pár apróság kellene és meggazdagodnál.

2011. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Talán. Sose tudhatjuk azt ilyesmit biztosra. Ha visszajön kérdezd meg és aztán űzd el!
2011. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, sztem lehetett szellem, mikor haltak meg a nagyszüleid??
2011. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan kérdezhetném meg, hogy mit akart? Már régen most lesz 10 éve.
2011. aug. 13. 14:44
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

az az orkfülűcickányfarksegglyukúposzeidonszemöldökűzsiráfnyakútehén volt.

további információkért: [link] Ő MINDENRE TUDJA A VÁLASZT!!!! ÉN IS AZ Ő TANÍTVÁNYA VAGYOK!!!!

2011. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
A szkeptikusok nem tudom mit keresnek az ezotéria kategóriába , ők nagyon unatkozó emberek vagy inkább taknyos kölykök ! Ne halgass rájuk ha a nagyszüleitekről van szó akkor nincs ok parázni ők nem fognak titeket bántani de ha féltek ajánlok 1 papot ! Hívjátok ki a házhoz és szenteltessétek be !
2011. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!