Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell szellemet idézni?

Hogyan kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Nemsokára egy olyan házban töltök el pár napot, ahol sokan meghaltak. A kérdésem az lenne, hogy hogyan idézzek szellemet? Nem mondom, hogy hiszek bennük, de ki akarom próbálni, hogy rájöjjek mi az igaz
2011. aug. 14. 20:13
1 2 3 4
 1/33 Zimu ***** válasza:
84%
Ne idézz!!! Szerintem inkább NE higgyél bennük mind hogy bármi baj történjen... (nem fejtem ki mert az utánam kommentelők úgy is le fogják írni :D )
2011. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
Fogadjunk, hogy nem múltál még el 23 éves...
2011. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
60%
Első: én nem pontozlak le, hanem igazat adok neked. Kérdező: nem szabad szellemet idézni, mert ha nem "szakszerűen" csinálod, nagy baj lehet belőle. És ez nem hülyeség. Volt olyan pap!! nem is egy, aki ördögűzés után halt meg közvetlenül, mert megszállta egy démon.
2011. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
38%
Nem érdemes! Elég rosszul sülhet el a dolog. Olvastam elég sok horror esetet.
2011. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Inkább SEHOGY!!!!!!!
2011. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Én még az olyan házat is elkerülném, ahol sokan meghaltak...
2011. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Na, gondoltam hogy ez lesz. Egyébként tényleg nem múltam el, 21 vagyok. Na de ez hogy jön ide? Legalább írjátok le, hogy kell, megígérem, hogy nem csinálom :) Többen is leszünk, majd vigyázunk egymásra :)
2011. aug. 14. 20:37
 8/33 anonim ***** válasza:
Szellemet idezni csak ugy lehet ha hiszel bennuk es ha felsz toluk maskepp nem latsz szellemet... de legy nyugott mikor mar latsz akkor felabbal a sirban vagy ...
2011. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Tom Benko ***** válasza:
3%
Sehogyan. Szellemek nincsenek, úgyhogy a szellemidézés felesleges időpocsékolás...
2011. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Földöntúli lény ellen nem tudjátok felvenni a versenyt, ott ember csak ritkán győz. Bármennyien is vagytok, nem tudtok vigyázni egymásra!!!NE CSINÁLJÁTOK a saját érdeketekben!!
2011. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!