Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak kísértetjárta helyek...

Vannak kísértetjárta helyek Debrecenben vagy Józsán? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom anyu vagy apu még nem avatott be, szóval kénytelen leszek magam megtenni: szellemek csak a mesében vannak. Sajnálom.
2011. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
az első válaszoló jól megfogalmazta. biztos nagy trauma lesz feldolgozni az itt leírtakat. javaslom menj el pszichiáterhez, hogy könnyebb legyen!
2011. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

begépeled, a Google keresőmezőjébe és már meg is tudtad.

de, ha nem müködne a billentyűzeted... (Szám.tech.-Hardver kategória) akkor tessék, elég csak az egérrel ráklikkelned:

[link]

2011. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

szellemjárta?:O valahol az unikornisok megszentelt földje környékén keresd a vámpírjárta tanya ás a reptoid sarkon arra fele lesz ha nem találod kérdezd meg 404 et arra fel szokott mostanában lenni, de ha nem találod van pár boszorkány és varázsló a környéken(harcolnak egymással) ők 101% hogy tudják

good luck

2011. aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Willisz ***** válasza:
0%
most komolyna mondom ijen bunkó bagázsd legalább vicces lenne... ám én nem tudok szellem járta helyekről és nem is keresek XD nem tudom mért kell keresni idéz szelemett és lesz szellem járta hely :P
2011. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a sok magvas megjegyzést, és Wilisz, legalább te normálisan válaszoltál... Amúgy azért ment a számtech részlegbe, mert az előző kérdésemet oda tettem fel, és Elfelejtettem átállítani. Amúgy ehhez nem billentyűzet kel, hanem egér, és igen, az néha nem működik rendesen.
2011. aug. 17. 14:16
 7/8 Predátor123321 válasza:
100%
Én ja IDdiscovery pl nem ot de a a................................................................................... nem jut eszembe an de nézd azon ot bisztoas beraksz a gatyába na szeva v szia
2011. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Serpent ***** válasza:
100%

Ha kísértetet, szellemet keresel akkor olyan helyeken tedd, ahol emberek szenvedtek és/vagy haltak meg.

-kórházak

-elmegyógyintézetek

-volt csataterek

-kivégzőhelyek, kínzókamrák

-börtönök

Vagy olyan helyen ahol emberek lettek öngyilkosok.

-a debreceni magasház (innen nem két ember vetette le magát, és szerintem semmi akadálya, hogy bent is körbenézz.)

-vasúti kereszteződések és úgy a sínek környéke(itt is történnek balesetek és sajnos öngyilkosságok is)

-illetve azon helyek ahol egy ember öngyilkos lett.

Jó ha viszel magaddal

-hőkamerát (előfordul hogy a kamerával felvesznek egy hideg emberszerű foltot, és csak így mutatható ki hogy ott van)

-hagyományos kamerát, de ha van egy jobb telefonkamera akkor az is megteheti(néha véletlenül vesznek fel szellemeket)

-mágnesesség érzékelő kamerát, vagy iránytűt(ahol megjelenik, ott gyakran a levegő mágnesesség megváltozik)

-headsetmikrofont vagy diktafont (evp hez de ehhez legyen egy jó hangelemző progi a gépeden)

A temetőket mellőzd, mert bár itt is előfordulnak szellemek, de ide csak a test kerül a halál után.

Sok sikert.

2016. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!