Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van a környezetedben valahol...

Van a környezetedben valahol olyan ház amiről azt beszélik, , kísértetjárta, ,?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Szia. Igen volt.. a saját lakásom! Szellemet idéztünk és megnyitottunk egy átjárót, onnantól nem volt nyugtunk, főleg nekem, úgy látszik én fogékonyabb vagyok az ilyen dolgokra, tönkre ment az életem ott, rengeteg fotót készítettünk és látszik a fotókon az átjáró, és vaku fényben szabad szemmel is látszott, fotóst hívtunk hivatalosat mert amikor látta a képeket először azt mondta fényfolyás vagy mi, na mondom gyere és fotózd le te is, hát azt mondta őszintén ilyet még sosem látott..rengeteg negatívum ért ott minket, nem csak a lakásból költöztünk le hanem még a városból is, azóta nyugta van az egész családnak.
2010. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
A lakótelep ahol lakok. Állítólag egy menyasszony szellemét látták már többször.
2010. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első-és milyen dolgok történtek nálatok?

második-te is láttad őt?

2010. szept. 29. 22:39
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Sokat ismerek, de van, hogy egy kellemes, meleg otthon is szellemjárta, max az ott lakók még nem tapasztalják...majd fogják :)

A saját otthonom is egy átjáró sokan megfordulnak erre, de nem maradnak, mert azt "nem engedem".

2010. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
22:39-nem engeded?
2010. szept. 29. 22:41
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Érzem és látom őket ez segít visszaigazolni valóban elmennek-e. Van amelyiknek segítek, van amelyiknek nem csak levédem a lakást ezáltal nem tud megmaradni, illetve átjárni könnyen. A szellemek csak abban különböznek, hogy épp nincs testük, de egy ismeretlen emberben sem lehet csak úgy megbízni és érezni lehet ha gonosz...ez náluk is így van.
2010. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
te ilyen spirituális dolgokkal foglalkozol?hogyan segítesz nekik?
2010. szept. 30. 08:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekünk a sulink... nem tudni ki szelleme kísért , de ha estefelé vagy a suliban és álls Pl a 3. emeleti folyosón akkor kinézel a bal oldali ablakon néha látni valakit...

Mi évente egyszwer osztfőnkel ottmaradunk "Játékok éjszakájára" ... idén szelelmet fogunk idézni...

2010. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt hozzá kell tenni hogy a suli ablaka alatt van egy terasz szerűség ami tele van kaviccsal nah ottszokott néha vmi állni :S
2010. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen. Sok módot tanultam róla, de már előre nem tervezetten küldöm el...nem nyitogatok kapukat, mert 1x ráfáztam, még nem volt elég védelem körülöttem és akkor felelőtlenül nem kellően védtem le magam. A jóságos szellemeket könnyen meg lehet győzni arról, hogy neki ez nem annyira jó, mint ott ami vár rá. (sokan nem is tudják, hogy meghaltak) A haragosakat nehezebb meglágyítani sok esetben valakire haragudnak és haláluk pillanatában is ez volt bennük ezért a halál csak első szakaszán tudtak túl jutni és azóta is kísértenek (személy közelében, vagy helyhez kötve) ill. vannak a gonosz, démonikus tipusuak őket nem segítem meg. Magas, tiszta energiákat használok és nem viselik el. nem figyelek rájuk a védelmek is erősek így nem maradnak. A többi esetben a szeretet energia a mérvadó, autómatikusan megnyitja a kapukat és nem kierőszakolva akarattal. Röviden ennyi.
2010. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!