Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan szokhatok le róla?

Hogyan szokhatok le róla?

Figyelt kérdés
Van egy kedvenc szellemes dokumentumfilmem a tv-ben. Az a probléma, hogy amikor egyedül nézem nagyon beparázok( akár kamu műsor akár nem )És mostanában elég rossz rémálmaim vannak tőle.Néha anyával nézem de ő el akar tiltani tőle, mert amióta nézem megint alvajáró lettem..Kicsit hülyeség de hiába parázok rajta, engem nagyon érdekel ez a téma és érzem a késztetést, hogy megnézzem ha egyedül vagyok..Hogy szokjak le? Vagy mit kezdjek a parázással? Kérlek titeket, csak értelmes válaszokat..
2011. aug. 18. 07:46
1 2
 1/11 Jaewy ***** válasza:

Valahogyan zárd ki a "parázást" és utána nézd meg nyugodtan a műsort, majd aludj jól :)Ilyen egyszerű.


Üdv. Jaewy [Akinek még reggel van]

2011. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Akarat kell hozzá, semmi más. Ha tényleg le akarsz szokni róla akkor le tudsz. Vedd úgy ,h vége van a sorozatnak.
2011. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hakachi ***** válasza:
Szabadulj meg a TV-től és minden gondod elszáll
2011. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tudatosan nem nézek ilyeneket, pont azért mert utána napokig megint félek éjszaka. Pedig engem is érdekel a téma. Egyébként többnyire ezeket este vagy hajnalban szokták adni. Esetleg vedd fel és nézd meg napközben és akkor estére el is felejted.
2011. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olvass helyette (és még jobban fogsz parázni ha jó a képzelő erőd) Minek foglalkozol olyannal amitől félsz?
2011. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mert maga a téma érdekel.Ezek a paranormális dolgok.És eldöntöm műsor elött, hogy nem fogok félni, de amikor tényleg kézzel fogható bizonyítékokat találnak majdnem összecsinálom magam.

Köszi a válaszokat.:)

2011. aug. 18. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha félni fogsz utána,szerintem ne nézd meg.Még régebben néztem a tévét,elkezdődött egy szellemes film,megnéztem és nem mertem aludni.Szóval szerintem hiába izgalmas,nem éri meg,ha félsz tőle vagy rémálmaid lesznek.:)
2011. aug. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Valaki Renáta ***** válasza:
85%

Én saját részről úgy közelítettem meg a szellemes, démonos filmeket, fotókat akár youtube-os akár nem:


Ami hihetőnek tűnik, tehát azonnal rossz érzést vált ki belőlem azt nem nézem, mert a szellem számára nem léteznek fizikai akadályok, bárhol ott tud lenni akivel kapcsolatot tud teremteni!...

2011. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is ez van!Érdekel,de félek tőle!Szellem/UFO!
2011. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyszerű a dolgod,Nézzél neten utána olyan dolgot ami megnyugtat(mielőtt lefekszel) ez lehet:mese vagy valamilyen vígjáték vagy akár játék is. Én is éppen egy horror túlélő játékot tolok(Amnesia:The dark descent),Egy ideig zaklatott vagyok tőle de,Játszok mással vagy nézek valamit akkor hamar megnyugszom.
2011. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!