Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olvastátok ezt a könyvet?...

Olvastátok ezt a könyvet? :Aryana Havah Inuaki aki bennem élő reptilián és ha igen akkor mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
/nem tudom jó helyre írtam-e de nem tudom hogy hova illet volna jobban,ha rossz helyre írtam akk bocsi/
2010. máj. 15. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen,mind a 2 részét.Elgondolkodtató.Hogy igaz-e vagy sem,azt nem tudni.De viszont vannak benne elgondolkodtató részek.Nagyon sok.
2010. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bóna Barbara ***** válasza:
Hol lehet ezt beszerezni???
2010. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elolvashatod itt is:

*****


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
ÉN is olvastam. HÁt, most így hirtelen az jutott eszembe, hogy írták: azok az emberek akiknek hatalmuk van, javarészt anunbakik, azaz "rosszak", és hogy ha megfigyeljük milyen fura, embertelen vonásaik vannak. És tényleg így van... De a könyv azt ígéri, hogy a női energiák felülkerekednek a mostani uralkodó férfienergiákon, és világbéke, szeretet, meg satöbbi:)
2010. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szeretném továbbküldeni ezt a linket, de sajnos nem megy.

Segítetek? köszi.


nekem tetszik!

2010. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, csak az elejét. De jó lenne, ha tényleg lenne vmi ilyesmi 2012-ben. :)
2010. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ártana!Mert ami ma folyik,az kész katasztrófa!Itt már minden csak a pénzről szól!Ha nincs pénzed,senki vagy!Pedig minden ember egyforma!


"Ember nem lehet az emberek ura"!!!!!!!!

2010. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Olvastam, kettős érzelmekkel...

Lehet benne igazság, lehet benne fantázia, ki tudja. Ám túl "emberi", túlságosan sok benne napjaink "divatja", hogy mindent spirituális úton akarunk megközelíteni. Eleve sikerre ítélt könyv, mivel ha ellátogat az ember egy fórumra, kb. úgy beszél egy szerelmi mágiáról, kötésről, mint egy hétköznapi receptről. Ez kell a népnek, ezt adjuk neki, venni fogja...stb.

2010. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Igaz fiatal vagyok, de hiszek benne. Nem tudod mivel alátámasztani , de sok ellenérvet se tudsz ellene felállítani. Hinni kell benne! Én hinni akarok, amit belevernek a fejünkbe, az nemt tudás, csak törmelék. snitt az egész. Át kell lépni az eddig kialakított gondolatformánkon, és a boldogságot keresni és a környezetünkre kivetíteni. Vasárnap 22:30!! :)
2010. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én is hiszek benne, de ha nem lesz semmi 2012 ben akkor arra is lesz magyarázat, hiszen minden változhat. De én sem bánnám ha lenne tisztulás. Azóta több mindent másképp látok...
2010. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!