Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért jó az a szellemeknek,...

Miért jó az a szellemeknek, ha rendetlenséget csinálnak a szobában?

Figyelt kérdés

Minden valamirevaló szellemészlelés úgy kezdődik (vagy úgy, hogy láttam egy fehér alakot), hogy megnyikordul az ajtó vagy a padló, ideoda repkednek a tányérok (repülő csészealj, höhö), mozog a falon a kép, meg mittudomén. Itt gyiken is sok hasonlót olvasni. Na de kérdem, én, ha a szellemek ilyen hiperszuper emberfeletti, vagy éppen valaha volt emberi lények, akkor mi a tökömért szórakoznak azzal, hogy cseszegetik a berendezést? Nemtom, de nekem nemigen jutna eszembe még életemben sem, hogy majd ilyesmit csináljak. A többi teljesen hétköznapi emberből meg érdekes módon mind ilyen jelentőségteljesen néző, sokat tudó, baromi misztikus dologgá válnak, pedig életükben ők sem voltak többet azoknál, akik visítva rohantak el az ilyesmitől. Azért mégiscsak lehetnének egy kicsit komolyabbak, ha már ennyire félelmetesek.


Ez az alapdolgokat boncolgató rovatom második kérdése, az elsőre még nem igazán sikerült az ufóhívőktől épkézláb választ kapnom...

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2083..


2011. aug. 19. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki itt ragadt azt át lehet segíteni imával a túlvilágra és neki is és nekünk is sokkal könnyebb. Én ha érzem, hogy megint van itt valaki, gyújtok egy fehér gyertyát és segítek neki elmenni. Azért zajonganak, mert mérgesek, hogy testük már nincs, de elmenni sem mernek. Ez olyan segtség kérés. Bennem inkább rossz érzést keltenek, mint zajt csapnának, vagy pakolnának.
2011. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azért csinálják, mert máshogy nem tudják felhívni magukra a figyelmet.Persze van úgy, hogy valakinek teljes alakjában megjelenik egy szellem, vagy épp szól hozzá, de úgy látszik, ez nem mindegyiknek sikerül, vagy nem mindig.Így marad a pakolászás.
2011. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha, szóval ha a kapcsolatfelvétel vagy a figyelemfelhívás a cél, akkor miért nem sikerült eddig egy esetet sem teljes mértékben kivizsgálni és megfigyelni? Miért nem mindjárt egy kutatólaborban kísértenek?
2011. aug. 20. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ők csak az adott személy figyelmét akarják felhívni magukra nem mindenkiét mert annak nem segítségnyújtás lenne a vége hanem pánik meg kísérletezés emberek voltak ők is felfogják!Ráadásul gyakran személyhez meg helyhez kötődnek!
2011. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elhunytak hány százaléka tud visszatérni szellemként? És az emberiség történetében egyetlenegy olyan vállalkozó szellem (höhö xD) sem akadt, aki félredobta volna a személyes érdekeit, és az emberiség érdekében felfedte volna a titkot?
2011. aug. 20. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
nem a szellemekre kéne fogni, hanem rendet kéne rakni. vagy ha ott vannak, akkor lehet azt jelzik, hogy "törölgess el!", vagy "piszkos a kép kerete, töröld meg"...
2011. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert pont azért maradt itt a földön mert szomorúságot okozott neki hogy rendetlenség van a szobában,ezért halála után azt akarta hogy végre megtanulj rendet rakni,ezért szét górja a cuccaidat,és azt akarja hogy pakold el

ha már elpakoltál,szerintem elmegy

ha meg nem,akkor biztos azért mert ellenőrizni akarja hogy mindig összepakolsz e .

2011. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!