Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez. Mintha "megátkozt...

Mi lehet ez. Mintha "megátkoztak" vclna?

Figyelt kérdés
Akármerre megyek, úgy érzem mintha követnének, tönkremennek az elektronikai dolgok,leesnek a tükrök..minden elromlik..és állandóan azt hallod/érzem hogy ez az én hibám.Én totálisan szkeptikus vagyok, de ebből már kezd elegem lenni mert az utóbbi esetnél majdnem baja esett valakinek..
2011. aug. 26. 11:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Hallom*
2011. aug. 26. 11:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán hiszek a szellemekben, mert nem tudom, vagy nem akarok hinni bennük, na de, mi van, ha léteznek? Szóval talán megszállt téged egy, vagy "rádragadt". Jobbat nem tudok mondani, bár velem nem sűrűn történnek furcsa dolgok, szóval nem tudom, mi állhat a háttérben, ez csak tipp volt. :) Azért remélem, megoldódnak a dolgok és nem történik rosszabb eset.
2011. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha már nagyon zavar fordulj paphoz v olvasd el a necronomicont ott levan irva h h lehet a démonokat és szellemeket elűzni 1 próbát megér ha már nagyon idegesít bár sztem ez csak a véletlen müve mer am :D kb énis mindent elrontok és énis mindenről azthiszem h az én hibám és én kb tegnap nem is tudtam aludni mer bevoltam szarva végig h vki figyel a szobámban , de ha sikerül az 1 ik akkor légyszi irj ty
2011. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában akkor szokott ilyen történni, ha kvantumhullámaid rezgései erősek.

Aurafotózáson voltál? Figyeljetek a máj körüli energiamezőre.

2011. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Általában akkor szokott ilyen történni, ha kvantumhullámaid rezgései erősek."


Na ezen jót nevettem. Fejtsd ki kérlek mik azok a kvantumhullámok! Jól hangzanak csak kétlem, hogy értelme is van.

2011. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az alábbi írást, amiben közelítőleg írnak a kvantum-nonlokalitás jelenségéről.


[link]

2011. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ajánlom figyelmedbe az alábbi írást, amiben közelítőleg írnak a kvantum-nonlokalitás jelenségéről.


[link]


Hogy kapcsolódik ez a kérdéshez?

2011. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nda.cicush ***** válasza:
szerintem egy szellem és akar valamit és hívja fel a figyelmed
2011. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!