Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Álmodtam a halott nagymamámmal...

Álmodtam a halott nagymamámmal és felijedtem, mintha egy sötét alak állt volna a szoba sarkában, vagy csak a képzeletem szüleménye volt? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hm...Lehetséges hogy csak képzelted,mert féltél.Ilyenkor sok mindent beleláthat az ember a sötétbe,de az sem kizárt hogy megjelent a nagymamád és az álmodon keresztül üzent.

Esetleg emlékszel mit álmodtál?

2010. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
Egy vámpír volt.
2010. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A koporsójához vittem virágot, valószínűleg ki kellene menni a temetőbe de most voltam:( nem értem és azóta alig birok aludni vagyis alig merek:(
2010. máj. 24. 17:50
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja vámpír, biztos te mi?:)
2010. máj. 24. 17:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Lehetséges hogy csak sokat gondoltál rá. Megkérdezhetem mikor hunyt el? Mármint régen,vagy mostanában?
2010. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már nagyon rég 6 voltam most vagyok 22
2010. máj. 24. 17:58
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha általánosítani akarunk, akkor a sötét az rossz, legalábbis számíts ilyen válaszokra is :)

Én nem általánosítok, szóval szerintem ezek a lehetőségeid vannak:

1, a mamád volt, és mondani akart neked valamit álmodban, csak felébredtél, és még nem volt ideje eltűnni

2, egy megfigyelő lehetett... azt nem lehet tudni ők mit figyelnek, mert egyénfüggő... esetleg nem volt rajta sötét csuklya? Ja, bocsi sötét volt nem láthattad pontosan... mert akkor olyanért figyelhet, hogy megteszel-e valamit, vagy valamire figyelmeztetni akar. Figyelj rá, és ne félj!

Amúgy milyen érzés volt? Úgy értem feszült voltál akkor amikor megláttad? Vagy úgy érezted bánthat? Ezek fontos tények, bár először mindenki megijed, ami nem csoda :S

2010. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Érdekes volt hogy egyáltalán nem féltem ahogy láttam csak utána mikor belegondoltam hogy mi lehet az és gyors visszaaludtam mert megijedtem.
2010. máj. 24. 18:01
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem féltél, akkor nem akart rosszat^^ Itt a dédipapám szelleme van, aki az alattam lévő szobában halt meg. Tudom miért van itt, de nem részletezem, mert hosszú. De két barátnőmnél is van még, egyiküknél egy megfigyelő, és mióta "beszélgettem" vele (pontosabban beszéltem hozzá) ide jön megfigyelni, és érezni, ha ő van itt, mert feszültebb a levegő. De nem rossz szándékú, csak erősen figyel. (Ő amúgy féltűnési viszketegségben is szenved, mert ha "otthon" van, a bnőmnél, akkor szereti magára vonni a figyelmet XD) A másik pedig egy rossz széndékú szellem... a rossz szándék olyan ideges feszültséget okoz bennünk, it-ott megjelenik egy fél pillanatra, hidegrázást okoz. Nem feltétlenül megszállni/őrületbe kergetni akar, erőt is elszívhat. Negatív gondolatok, levert hangulat, ilyenek jellemzők rájuk.


Amíg utóbbi nincs, addig nincs baj^^ Majd adj hírt róla, ha újra látod :D Amúgy alfában kapcsolatba léphetsz vele, ha érzed hogy ott van. Sokat kell viszont gyakorolni, én több mint 2 éve próbálom, de még csak egyszer sikerült úgy, hogy a hangját is hallottam. De kitartás, ha észrevetted akkor biztos van erre esélyed :D

2010. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Egy megfigyelő? Honnan? A bűbájos boszorkákból? És mit figyelt azon, hogy alszik? Vagy ez valami perverz megfigyelő-szokás?
2010. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!