Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akarom tudni, mi volt mögöttem?

Akarom tudni, mi volt mögöttem?

Figyelt kérdés

Éjszakánként szeretek sétálni és közben zenét hallgatni. Így általában nem hagyatkozhatok, csak a szememre és az érzékeimre útközben. Sokszor rezzenek össze, ijedek meg, hogy jön mögöttem valaki/valami. És mikor hátranézek, általában úgy is van, mindig feltűnik a sötétből egy járókelő vagy egy kutya. Szóval nagyon jók a megérzéseim, mindig tudom, ha valaki van mögöttem.

De ez most egészen más volt. Már a kapunál jártam és épp a zárba illesztettem a kulcsot, hogy kinyissam, és bemenjek, amikor a másodperc töredéke alatt zajlott le az alábbi esemény. Magam sem tudom, hogyan fogtam föl egyáltalán, tényleg olyan gyors volt az egész...mintha belül lelassult volna az idő, de a valóságban ugyanúgy haladt volna tovább. Hirtelen rámtört egy kegyetlen erős félelem, hogy áll mögöttem valaki, és úgy fordultam hátra, mint akit megcsapott az áram. És egyetlen pillanatra, közvetlen az orrom előtt, centikre tőlem, láttam egy széles, magas fekete árnyékot. Tényleg csak egy pillanatra tűnt fel és rettentő erősen éreztem a jelenlétét. A közjáték előtt egy pár másodperccel már elkezdett lúdbőrözni a karom és a lábam, de annak tudtam be, hogy biztos megfújt egy hűvösebb szellő. Úgy éreztem, mintha "megijesztettem" volna én is ezt a valamit... mert amint rájött, hogy "lebukott", eltűnt, és nem is éreztem azt hogy ott maradt volna a közelben.


Mi lehetett ez? Valamiért úgy érzem, nem kísértet(bár ez lenne a legkézenfekvőbb magyarázat), de ha nem az akkor mi?


2011. aug. 27. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
árnyemberekről hallottam hogy ilyet csinálnak bár nem nagyon ismerem ezeket.
2011. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
jah és ezek csak megfigyelnek és meg ijednek ha észreveszik őket
2011. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tom Benko ***** válasza:
Érzékcsalódás.
2011. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy anomália volt.

Vagy pedig csak egy madár vagy denevér takarta ki a lámpafényt és annyira megijedtél ,hogy ez ugrott be.

Az anomáliák azok érdekes dolgok. olyasmik mint a göbvillám. Ritkán lehet tapasztalni. Ezek az anomáliák a hőingásból vagy az elektromágneses hullámoktól is elő bírnak állni. Ugye a nap az egyik oldalról mindíg világítja a földet. De itt elektromágneses és egyéb láthatatlan sugarak is érik a földet és a másik oldalon távoznak akkor szoktak ilyen furcsa dolgok történni. Ha belegondolsz inkább éjfél körülre teszik bármi félelmetes dolog megjelenését ,még a filmek mesék legendák szerint is. Most választ kaptál rá miért!? Az anomáliák vagy az agy által összeszedett ilyen elektrosztatikus energia vagy pedig tényleg megtörik az idő bennük. Mivel ezen jelenség nem előállítható laborban és viszonylag ritka így nem igazán tudni ezekről a dolgokról semmit. Amúgy a fáradság is befolyásoló tényező.

2011. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az árnyékemberek nem egy "faj". Hanem különböző valamik, vagy valakik árnyékai.
2011. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Öhm. Az első válaszra reagáltam, hm?
2011. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Árnyékember volt.

Olyan személy, aki valamilyen erőszakos módon halt meg, arcuk nincs és teljesen feketék vagy sötétszürkék. Ha meglátod őket, megijednek, tapasztaltam.

Nem kell félned tőlük, teljesen ártalmatlanok.

2011. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
egyik este mentem ki a szobából, hogy lefeküdjek aludni, mikor kiléptem a szobából, egy fekete emberalak jött felém, és egymásba mentünk, szinte éreztem, ahogy nekem jött, nagyon rossz érzés volt :S
2011. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Darth Vader volt és épp el akarta mondani, hogy ő az apád. De megijesztetted...
2011. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
87%
VIGYÁZZ! Ez egy pedofil Darth Vadernek öltözvee!!
2011. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!