Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok az Entekről?

Mit gondoltok az Entekről?

Figyelt kérdés
Az erdő juhászairól. Én találkoztam eggyel és összebarátkoztunk.
2011. szept. 3. 07:47
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
34%
Az ENTEK faemberek,akik ártatlan kislányokat hugyoznak le az erdőben:DDD
2011. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek, aki meg azt hiszi hú de vicces, hogy minden ...got ideír, az mehet el nyugodtan.
2011. szept. 3. 14:54
 13/31 Bitil ***** válasza:
19%
Azt hogy a seggjukuk az odu,Az Ent ElmEnt!
2011. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%
Mivel is találkoztál pontosabban, azaz mit tapasztaltál? Mert egyes fákkal én is kommunikáltam, de eszembe nem jutott volna, hogy entek lennének.
2011. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a fáknak lehet valamilyen energiája, de ennyi, és nem több. Tolkien kitalált lényei.
2011. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Akármilyen hihetetlennek tűnik, igazat mondok, tényleg láttam egy Entet. (kivéve a helyet) Szóval tegnap előtt a Gyomaendrődi ártérben a gát felől van erdős rész mocsaras területtel (ez komoly, nézzetek utána neten). Ott sétálok, elkerülve a mocsaras részt. Dél körül volt, ..... meleg, ezért lehuppantam egy fa tövébe. A fa kérge eléggé mohás volt, korhadt, de valahogy mégis úgy nézett ki, mintha egy jól gondozott fa lenne. Ahogy ott ülök, hallom, hogy jön nővérem és engem hív (megjegyzem nem vagyunk épp jóban már hetek óta. Tudtam, hogy közeledik (lépteiből), így felmásztam a fára. Miután felmásztam, enyhe reccsenést hallottam. Arra gondoltam, hogy én voltam, ezért összezártam a lábam. Azonban majdnem megcsúsztam, de azért elkaptam a fa törzsének felsőbb részét (kicsit odacsapva), és ekkor megpillantottam két mohazöld szemet, középen meg halványzöld volt. ezt mondtam meglepődve: mi a?

Ekkor újabb reccsenések és éreztem, hogy kezébe vesz az Ent, majd elsétál velem, úgy húsz méternyire, beljebb, az erdő közepe felé. Közben beszélgettünk, és kiderült a neve is. De megígértem neki, hogy nem mondom el senkinek. Külsőre nem volt olyan "kövér", de erős, vastag törzse volt. Feje felett meg a levelek félkörívesen voltak, mint egy kis tál, de a háta kissé görnyedt volt, lenyúlt oda is. Ilyesforma a lombja: CI>

Miközben beszélgettünk kiderlt az is, hogy békés, barátságos Ent, de már hosszú évszázadok óta magányosan él egyedül az ártér erdejében.


(ennyi elég lesz "1.résznek") Ha kapok normális válaszokat, elmondom, hogy barátkoztunk össze, és hogy jöttem el onnan.

2011. szept. 4. 11:42
 17/31 anonim ***** válasza:
48%

"Ha kapok normális válaszokat"...


Erre???

2011. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Mesélj csak. Mi a kivetni való benne? Engem ne hasonlítsatok azokkal össze, akik minden .........t összehordanak, csak mert unatkoznak. Én az igazat mondom.
2011. szept. 4. 17:00
 19/31 Speper9 ***** válasza:
39%
Kérlek mutasd meg nekem a barátodat! Viszek baltát, feldaraboljuk és eladjuk télire az embereknek! 50-50%?
2011. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Elég legyen. Szánalmas, hogy nem bírtok lakatot tenni a ...... ....tokra. Ennyire élvezitek, hogy másnak problémát okozhattok? Te meg darabold fel a saját bútorzatodat és égesd el télen tüzifaként. Nem hiszem, hogy szüleid örülnének neki. Megmondtam már, hogy engem ne hasonlítsatok össze a 10 éves kis kölykökkel, akik azt hiszik, hogy hú de menő, ha mindenféle kamu kérdést raknak ki az oldalra.
2011. szept. 6. 07:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!