Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aranyoskáim, mondjátok már,...

Aranyoskáim, mondjátok már, mi ez az újfajta "űrlakók jönnek a Földre elpusztítni vagy segíteni mánia"?

Figyelt kérdés
Fiatalkáim gondolok itt a reptoidokra, plejákokra, krixkrakszokra. Honnan szeditek. Tele van vele ez a nyavalyás gép. Honnan a rossznyüstből gondoljátok hogy ez történik vagy fog történni?
2011. szept. 9. 07:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

A PlejáDok (d-vel, nem k-val) egy csillagkép. Magyar neve is van: Fiastyúk.

[link]

2011. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Marha okos ötlet volt kiírni még egy kérdést a témában. Rákeresel, több száz kérdés közül valamelyikben csak leírják, hogy ki honnan gondolja, nem? Vagy írsz privátban az egyik főűrinvázió ügyi küldöttnek, és megkérdezed tőle. Biztos nagyon lelkesen elmagyarázza majd, na akkor lesz mit olvasnod a témában.
2011. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Annyira nincs tele vele, csak az ezotéria kategória. Engem pl. nem érdekel a fogyókúra, ezért nem is megyek oda így nem érzem, hogy tele lenne a gépem vele. Sőt, nem töltöm le, ezért nincs a gépem tele vele. Amúgy nem gondolja senki, ezek csak feltevések. Mi lenne ha...
2011. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Mi lenne ha jönnének a fiastyúkról? :)

Bozse moj...

2011. szept. 9. 10:03
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
nagyon sértő hogy aranyoskáimozol minket. Ha nem tetszik akkor ne nézz ide.
2011. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem itt nem csak "fiatalkáid" vannak, természetfeletti dolgokban lehet hinni 100 éves korig. (hmm. manapság a 100 éves kor már tényleg természetfeletti :-))) Én csak azt nem értem, hogy ha valaki nem hisz benne, miért jár ide ilyen és hasonló kérdéseket feltenni. Én sem járok a fogyi oldalra megkérdezni, hogy kedves nádszál vékony lánykák, mi a bánatért akartok ti elfogyni? Nem érint a téma, nem szólok bele. Ma még nem is írt senki ufókról. Tényleg! Hova tűntek a reptoidok?

Itt sokan hisszük, hogy nem vagyunk egyedül ebben a hatalmas végtelen univerzumban és jól esik rajta elmélkedni. Ennyi.

2011. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Aranyoskáim meg fiatalkáim! Ki a f...om vagy te, hogy így megpróbálsz megalázni embereket?
2011. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 x) ***** válasza:
100%
A legtöbbet csak kitalálják(juk) jó néha ilyenekkel viccelődni, aki tud gondolkodni nyilvánvalóan kiszűri hogy mikor kamuzunk meg poénkodunk... bár ki tudja, lehet hogy tényleg léteznek attól függetlenül hogy csak a fantáziánk szüleményének tűnik, talán az összes faj amit itt kitaláltak igazából létezik, nem lehet tudni. Mivel semmilyen bizonyíték nincs se arra hogy léteznek, se arra hogy nem így aligha lehet találgatások nélkül válaszolni az ilyen kérdésekre. Meg persze vannak emberek akik "találkoztak az idegenekkel" meg "tartják velük a kapcsolatot".. legtöbben az ő beszámolóiknak hisznek, aztán félreértelmezik és mint régen a népmesék ilyen kusza történetek jönnek létre, mindenki máshogy adja tovább az infót. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy biztosan nem lesz élien invázió, de azért csak ne higgyünk már el mindent :)
2011. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Én meg abban nem hiszek, hogy a kérdező idősebb, aranyoskámnak talán a szomszéd nénim szólít, de ő meg nem tud internetezni.
2011. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Fiatalkák hisznek ebben. Korom az már, hajajj..

hogy kivagyok?

Ne akarj te engem jobban megismerni.

2011. szept. 9. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!