Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bántásból, senki ne vegye...

Nem bántásból, senki ne vegye magára, de mi ez a Fisher Price mánia? Az olcsóbb játék már meg sem teszi?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
minőség ami nem mindegy!
2011. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Van olyan ami szintén minőség és olcsóbb.

ez egyszerű márka mánia

2011. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon sokféle játékunk van.Fp is meg sok más jóval olcsóbb is.De a kislányom nem márka szerint válogat.Van olyan amit imád és Fp,és van olyan ami 500ft-os kis kutyus és kedvenc.És fordítva is....
2011. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Akár Fp, akár noname a legtöbb játék a szülőknek van.

A gyerekeim sokadik napja a játéktároló dobozzal játszanak. A játékok a földön....

Az egész világ gyiktól kezdve a marcsinéniig azt sugalja, hogy a babád csak akkor lesz szépokosügyesboldog, ha....

Akár játék akár bútor akár babakocsi akár ágynemű akár peleka-popsitörlő...

Jah az egyetlen Fp? játék disneys-micimackós kisautó a szekrényen porosodik...

2011. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem.

Vagyis kicsit értem: sok helyen, leginkább vidéken két választási lehetőség van: a fp és a piaci gagyi. Ezért ha valaki minőséget akar, akkor marad a fp. Én bp-i vagyok, nyugodtan cáfoljátok az előbbit, részben tipp volt. itt azért van miből válogatni. Da ha pl. a tesco-ba megyek, ott is csupa fp-t árulnak. Emiatt lényegében szinte csak azt ismerik az emberek

2011. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekünk még egy Fp játék sem mondott csődöt, ellenben más silányabb minőségű játékokkal!

De amúgy ahogy előttem is írták, az én gyerekem sem márka szerint válogat, de ha látom, hogy tetszik neki egy fp játék, valamilyen alaklomra megveszem, de ugyanúgy megveszem a kínai 300 ft-os dinót is, ami pl most a nagy kedvenc.

2011. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen mániám, és nem is az árát nézem a játéknak, de a minőségre odafigyelek. Csak érdekességként: a FP kincsesbödön, amit tesóméktól kaptunk, már 3 gyereket kiszolgált, és még mindig semmi baja, nekem eddig még elemet sem kellett benne cserélnem.
2011. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk rengeteg FP jatekunk van. Nem azert mert marka orultek vagyunk hanem azert mert Angliaban elunk es itt viszonylag nem draga es sokszor van akcio. Rengeteget kaptunk kolegaktol, baratoktol es sokat orokoltunk is nagyobb gyerekektol. Vettem egy nagy doboz FP jatekot hasznaltan is eBay-rol es azoknak sincs semmi baja es jo strapabirok. Meg egyetlen jatek sem tort el vagy hibasodott meg pedig mar 21 honapos a kisfiam, van amit mar tovabb is adtunk. Ugyhogy szerintem nagyon jo minoseguek.
2011. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy nem mánia. Minőség és kész. Ez olyan, mint a Lego Duplo. Lehet mondani, hogy drága, meg hogy az olcsóbb is ugyanolyan, de nem. Mi nagyon sokat kaptunk ajándékba, a többit meg használtan vettem a Teszveszen. Alig néhány, amire mi költöttünk. De bátran tettem el az összeset, mert tudom, hogy a kistestvérnek is tökéletes lesz.
2011. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sem mánia, de tény, hogy tartósak, én is vettem használtan is, és semmi baja, és vette,/kaptunk újjat is. Amig egy gagyi játékot 2* földhöz vágta vagy egyszerűen csak leesett, és összetört, addig a a Fp iszonyat esése után sem volt semmi baja. Kisfiamnak egy időben az volt a szokása, hogy a kiságyból dobálta ki a játékokat, jó messzire, és élvezte...gondolhatod mekkorákat repültek a dolgok, és egyik sem lett semmi baja. 1 elem 1 gyereket biztosan kiszolgál. Ugyanez a véleményem a lego duplorol is. hiába drága, de tartós, és évek alatt fel eleht neki feljleszteni, lehet bővíteni, így nem unja meg. ja, és FP játékoknál a hangszín , és a dalok is jók, kisfiam imádja .még pár noname játéknak elviselhetetlen a zenéje. ÍG csak pénzkidobás.
2011. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!