Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik olyan Angyal vagy...

Létezik olyan Angyal vagy segítőszellem akitől kérhetem, hogy legyen velem és vigyázzon rám?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne v. vallásos vagy, akkor a védőszented kérheted. Mindenkinek van, kereszteléskor kapod, a neved és ehhez tartozik..
2011. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Mennyit tudsz fizetni? 4 órában tudok vállalni testőrködést.
2011. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
87%
Szent Mihály arkangyal.
2011. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 9. 14:01
 5/15 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


A mágikus világ s azon része amelyet a legtöbben nem érzékelnek és nem is igazán vesznek komolyan tele van élettel s köztük nem egy akad amely szívesen vállal efféle feladatokat.


Vallásonként nézetenként változnak ezek nevei de mind ugyanazt az energiatípust testesítik meg. Fordulhat egy konkrét angyalhoz pl Gabriel vagy Mihály vagy bármely másik a számtalan közül.


Vagy megkeresheted a totem állatodat melynek szintén ez a feladata valamint hogy vezessen az ösvényen.


Esetleg felkérhetsz egy mitológiai istent vagy személyt.

Fogadhatsz familiárist amely a wiccában szokás. Ez kb egyenértékű a totemállattal.


Valamint felkérhetsz egy védőszellemet amely vigyázza a lépteid.


Ó és malyd elfeledtem az istenségeket , titánokat, elementálokat (bár ők labilisak nagyon), talizmánokat dzsineket ( az arab kultúrában ők gonosz szellemek, nem biztos hogy a legjobb választás) , és magad is létrehozhatsz egy figyelőt aki inkább tartozik hozzás éd a részed mint külső erő. DE ez is függ attól hogy milyen céllal hozod létre.


A külső erők segítségül hívása viszonylag egyszerű. Egy egyszerűbb idézés és felkérés során elintézhető. Megtartani azonban nehéz őket mert az istenek áldozatokat kérnek és inkább hitkérdés mint tárgyaké. Áldozat gyanánt pedig többnyira ital áldozat szokás vagy virág, füstölő stb...


Egy védő entitás létrehozása már macerásabb. Ehhez nagyon sok erőre van szükség és gondosan meg kell tervezni hogy fennt is maradjon. Nem egyszer jártam én is úgy hogy elkészítettem egy hasonlót de mivel kihagytam azt a részt hogy honnan nyeri az energiát külső forrásból így kb percek alatt eloszlott. Elég nagy szívfájdalom volt mert belement pár órám és nem kevés energiám.


Szóval az utolsó lehetőséget egyenlőre nem javasolnám ha csak érdeklődés szintjén ismered a mágia folyamatait.


És még valami.


Lehet egyszerűbb s talán a családodnak is áldásos ha az egész házra és a családodra kérsz védő szellemet vagy választassz istent. Az önzetlenség jó pont a felsőbb szférákban ;)



Sok sikert! És drukkolok hogy megtaláld a segítséget!

2011. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha fizetsz, vigyázok én rád.
2011. szept. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 izidorkata ***** válasza:
100%
Vannak olyan honlapok ahol különböző tipusú angyalokat lehet bérelni, anyagi helyzetedtől függően széles választékban.
2011. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 izidorkata ***** válasza:

A keresztények viszont a Mennyei Ayához, vagy Jézushoz imádkoznak.

És a szenteknek, és az angyaloknak segítségét kérik hogy az imályuk mélyebb, erősebb legyen.

A keresztények szerint az angyalok Isten akaratát teljesítik, és nem a mi privát kéréseinket.

Az angyalokhoz tehát nem imádkoznak, legfeljebb kérik a segítségüket az imához.

2011. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
66%
Inkább menj el karatézni.
2011. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
47%

Te most tényleg komolyan írtad ezt a kérdést? -_-'

Inkább dolgozz!!!Eltereli a figyelmed

2011. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!