Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megoldás-e a szentelt víz...

Megoldás-e a szentelt víz vagy a szentelt kereszt, imakönyv, stb?

Figyelt kérdés
Furcsa dolgokat észlelek mostanában a házban, nem csak én tesóm is. Lehet furcsán hat de másra nem tudok következtetni mint a szellemekre. Kb egy éve volt, hogy éreztem majdnem rögtön lefekvés után, a nagypárnám jobb sarkára (én a balon feküdtem) ránehezedett valami, mintha leült volna oda valami, kb azt hittem szörnyethalok úgy megijedtem... Két hónapja kb leesett valami a polcomról rá a hátamra, de nem láttam a földön semmit, és a polcról sem hiányzott semmi. Az ajtó be volt kulcsolva, az ablak zárva.. Nővérem mondta, hogy már félálomba volt egyik éjjel és rendesen hallotta hogy valami belesuttogott a fülébe egy szót amit akkor értett is, de késöbb elfelejtette, majd tegnap látott valamit, mint ha egy árnyék lett volna besuhanni a fürdőbe.. A kutya éjjelenként meg van veszve.. a házban alszik velünk, kint sem ugatnak a kutyák, síri csined van.. felkapcsolom a villanyt hogy mit ugathat és néz a menyezeten a sarokba.. nagyon nagyon félek az ilyen természetfeletti dolgoktol, szoval most tenni szeretnék ellene. Nem szeretnék semmi szeánszon részt venni, ezt ne is írjátok... Azt sem tudom mi lehet ez, de gondolom szellem.. A szentelt víz, kereszt, biblia használnak vbalamit hogy eltűnjenek ezek a jelenségek??? Vagy mit tehetnék ellene? Légyszi normális válaszokat írjatok, mert nekem ez tényleg fontos.. e körül forog minden gondolatom.. para rendesen..
2011. szept. 20. 16:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem fognak segíteni az álszent dolgok, KIVÉVE, ha te saját magad nem különítesz nekik valamilyen hatást.

Ha úgy érzed, valóban nem saját negatív hatások kivetülése, akkor próbálj meg kapcsolatot létesíteni. Utalni dolgokra, jeleket mutogatni, találd fel magad. Csak ne hagyd, hogy úgy folytatódjon.

2011. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Cat13 válasza:

Nemcsak a halott lelkek keresnek meg,hanem azoknak az embereknek a lelkei is,(akik viszonylag közeli kapcsolatban vannak veled és "még élnek")jeleznek neked,hogy hamarosan nem lesznek ezen a világon és búcsúznak.

Ha látod az alakját és netán az arcát is. Ne ordíts a félelemtől a sötétben,ne gyújt villanyt,hanem nézz rá és a gondolatátvitellel kommunikálj,kérdezd meg miért van itt stb..

Mit akar tőled. Megfogod tudni.

Ha rosszat akar és mégsem ismered,akkor mondd neki,hogy takarodjon el tőled és szálljon rá az ellenségeidre,akik küldték. Majd az egyik kezeddel 3x mintha átkoznál csinál olyan mozdulatot és közben már kimondva mondd meg neki,hogy menjen oda vissza,ahonnan küldték. Takarodj vissza! ezt mondd el 3x,miközben az egyik kezeddel felé teszed 3x a mozdulatot. Hidd el már akkor elfog tűnni.

Mindig meg kell tudni,h mit akarnak és ha rossz szándékkal jönnek,azokat el kell űzni,de azt is Sötétben!!

Viszont mindig lesznek olyan lelkek,akik megfognak Téged látogatni,vagy ott fognak maradni a házban,de azoktól ne tartsál,nem mind ártó. Ezt fogadd el.

2012. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Cat13 válasza:

Sose félj! Mert azt megérzik és akkor nem tudod elűzni őket,vagy nem tudsz kommunikálni velük.

A nem ártó lelkeket meg sosem szabad elzavarni!!! Ők csak beszélgetni akarnak.

2012. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Cat13 válasza:

Viszont egyszer történt egy olyan velem,hogy láttam olyan hajnali fél kettő felé nagymamámat hiába volt korom sötét vhogy mégis láttam(kicsit fénylett vagy nemtom),aki már rég nem él és anyum oldalán állt és magával akarta vinni,nem fogod elhinni húzta le az ágyról esküszöm,én meg húztam anyut vissza és megmondtam nagymamának,hogy nem lesz az övé. Alig akarta elengedni anyumat,elég kemény harc volt. Anya olyan mélyen aludt,h nem kelt fel a cibálásra. Kemény mi? Reggel el is mondtam anyunak,h mi volt. Alig hitte el,meg mondja miért akarna anyám magával vinni. Mondom azért,mert azt akarja,.hogy legyél vele ott,hiába szeret Téged,nem vihet magával akkor sem,ne ő döntse már el. Én meg itt akarom,h legyél velem. Ezért volt a civakodás rajtad.

Másnap anyu olyan rosszul lett,pedig full egészséges,hogy egyik percről a másikra majdnem meghalt. Mivel én győztem a civakodásban és elmagyaráztam nagymamának,h hagyja békén,mert szükségünk van anyura,nagy nehezen megértette..de alig akarta elengedni mondom mégegyszer. Ez nem vicc,nem kitaláció.

2012. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!