Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a sárkányokban és az...

Dandi98 kérdése:

Hisztek a sárkányokban és az efféle varázslatos lényekben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 15:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen és ott volt középkorba a sok sárkányölő hős stb. Ráadásul a világ minden pontján, a 13 és a 14 században ábrázolták. Az indiánok Amerikában miért pont akkor amikor mi itt Európában?


Ezen kívül a középkori szökőkutak sokszor azért készültek sárkányból, mert az emberek köpködték a sárkányt ezzel is felsőbbrendűnek mutatva magukat( a sárkány a legendák szerint olyan értelmes volt mint az ember).

2011. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én hiszek. A feleségem rá a bizonyíték, hogy sárkányok léteznek!
2011. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%

19:26


"Olyan értelmes volt mint az ember"


Hát igen, a drakonidák uralkodó faja összetéveszthető volt a sárkányokkal . Vagyis ők voltak a sárkányok. Bonyolult így de földönkívüli faj ha minden igaz.

2011. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Naná. Annyi dolgot nem ismerünk, az agyunknak csak nagyon kevés százalékát használjuk. Én azt mondom: minden lehetséges!
2011. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Varázslatos lényekben nem hiszek, de ezeknek mind volt alapjuk.

A válazsom arra hogy több egymástól független és elszigetelt kultúr is imádott vagy félt sárkányokat nem furcsa. Még meredekebb dolgot mondok. Több olyan felfedezés, találmány van amit tudósok egymástól függetlenül több ezer kmre kutattak ki! És nagyon sok olyan van ami a tömeg kommunikáció és a gőzmozdony előtt történt, így a kémkedést a távolság nagyon megnehezítette volna.

Most gyerekek mondok egy meséét a régi időkről üljetek le a radiátor mellé és tegyétek az öletekbe a laptopot.

Réges-régen az emberek nem hittek UFÓK-ban a természet feletti lények jó része hasonlított az emberre, mert úgy gondolták akik értelmesek biztos ember alakjuk van, esetleg egyes testrészeik mások mint az egyiptomi vagy a görög kultúrában. Tehát történt hogy már a kőkorszakban is mindig eltűnt a fél pár zokni. Ezért az emberek kezdtek gyanakodni hogy pici értelmes lények vihetik el hogy hálózsáknak használják. ezek akár a csenő manók is lehettek. JJó de a természeti dolgokat kivégzi el hát apró láthatatlanná váló tündérkék segítenek a föld anyának elvégezni az őszi levelek sárgára festését stb.

Na de mi van a sárkányokkal? Hááát igen találhattak csontvázakat dínóktól, hiszen a középkorban is biztosan sok mocsarat lecsapoltak vagy földet felástak tehát nagyban ment a természetes föld saját igényeikre történő átalakítás, tehát simán előfordulhatott hogy találnak egyet majd az emberi fantázia elrabolt hercegnőkről szól.

egyébként a felvidéki illetve más magyar tájékok meséi gyakran szólnak olyan sárkányokról akik pont olyanok mint az emberek csak ha mélyen a szemébe néz a főhős akkor derül ki hogy ő egy félelmetes szörny...

sóval hiszek, csak abban nem hogy varázslatosak lennének :-)

2011. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 13:25


Ez csak egy téveszme, valójában az ember a teljes agyát használja, minden részének megvan a maga feladata, szaglás, hallás, látás, gondolkodás, stb. nincs kiaknázatlan része

2011. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

Viszont a a teljesítménye lehet kihasználatlan szerintem. Szerintem az ember sokkal okosabb mint amennyire produkálja magát csak lusta disznó a legtöbb nem akar gondolkodni.

Bár az másik kérdés hogy mennyivel lehetne okosabb mint amennyire okosnak látszik. ehhez nem értek,

2011. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

19:25 -Magyarturul


Sárkányfű?

2011. okt. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
Az ember tudatosan csak a 10-12%-át használja ki a agyának, de a tudatalatti mindent kihasznál, csak mellé még tudatosan lehetne használni azt a részét is.
2011. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 rasztarobi válasza:
44%
ja, én is a sárkányok gyermeke vagyok
2011. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!