Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miert hisznek többen az...

PT-Daniel kérdése:

Miert hisznek többen az ufokban, mint pl. sarkanyokban vagy unicornisokban stb?

Figyelt kérdés

Nem kötekedesböl kerdezem, tenyleg erdekel a valasz! En is ugy gondolom, hogy kell, hogy legyen meg elet a földön kivül is, de nem hiszem, hogy van ra bizonyitek!


A közepkor embere ugyanugy fantazialt, ahogy most is teszik es körülbelül ugyanannyira relevans bizonyitekok voltak ra. De hittek benne, mivel hinni akartak.


2011. márc. 5. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de szerintem elég önző és ostoba hozzáállás az, ha valaki egyértelműen kijelenti azt, hogy nincs más bolygón élet. Hiszen annyi , több milliárd bolygó van.. Hogy legyen így bizonyíték rá? ha az ember még nem lépett tovább a lelövöm,megölöm őskőkori életmódon.

Egyébként, ha léteznek is akkor sem biztos, hogy pont velünk fogják felvenni a kapcsolatot. Na és mi van, ha ők is úgy gondolják, hogy ők az egyetlen élő civilizált faj az egész világegyetemben?:P


Sárkányok és unicornisok.Nem tudom, hogy léteztek-e. De végülis miért ne? Bár sosem voltam fanatikus.

2011. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert unikornist és sárkányt még senki sem látott, és bizonyíték sincs rá hogy léteznek
2011. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen a dinoszauruszokat nevezték sárkánynak...

Az unicornisról nem sokat tudok.

Földönkívüliek meg szinte biztos hogy léteznek.

2011. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező alá tudnád ezt támasztani vagy csak úgy a hasadra ütöttél egyet és kitalációkat írsz? Nem hinném hogy ebből csináltak volna közvélemény kutatást ezért jó lenne ha megmutatnád honnan vetted ezt, hogy a földönkívüliekben többen hisznek, amikor sokkal több olyan ember van aki a 3 fejű tűzokádó sárkányban hisz, mert azt Biblia is írja.
2011. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 attila6 ***** válasza:
100%
Mert földönkívüli élet létezik!Ha azt állítod,hogy nem akkor elég önző vagy!
2011. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hmmm... a Biblia 3-fejü sarkanya (szörnye) egy eleg erdekes megközelites! De azert ugy gondolom, hogy ezt meg a teologusok is a szimbolisztikahoz soroljak.


Kerdesemmel nem vontam ketsegbe azt, hogy nagyon is valoszinü az a következtetes, hogy valahol letezik mas elet is.

En csupan azt az elkepzelest tartom nevetsegesnek, hogy több különbözö, hozzank kepest sokszorosan fejlettebb civilizacio kispezizte maganak kicsiny bolygonkat, hogy rendszeresen röpködjenek, es random embereket zaklassanak es raboljanak el.

Ha egyaltalan valaki megtalalta a bolygonkat, valoszinüleg eszre sem vennenk, hogy megneznek minket. Ha meg eszrevesszük, nem hinnem, hogy az jotekony hatassal lenne rank nezve.


De szerintem, ez egyaltalan nem all összefüggesben a sok holdkorossal aki latott ufot, kapcsolatba lepett földönkivüliekkel vagy netan megszondaztak a valagat. En ezt tartom hasonlonak a közepkor parasztjaval, aki latott szellemet, sarkanyt vagy eppenseggel magat az ördögöt. Ha meg kellö tehetseggel meselte el ivocimborainak, akkor a meseböl hamar olyan törtenet lett, ami elöbb utobb egyre több "szemtanura" talalt, hiszen sokan elvezik, ha a figyelem közeppontjaban vannak, meg akkor is, ha ezzel magukra vallaljak a falu bolondja cimeret!

2011. márc. 5. 23:39
 7/13 anonim ***** válasza:
mert ma ez a divat.
2011. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bár én nem hiszek ezekben, de érdekesek, különleges, szerintem ezért.

Mit meg ne adnék, ha lennének sellők és én is az lehetnék. :D

2011. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert a sárkányokban, unikornisokban már nem nagyon lehet hinni, hiszen az ember már szinte mindenütt ott van a földön, így rá kellett jönnie, hogy ezek a lények meg sehol sincsenek.

A legújabb verzió, hogy vannak, csak másik dimenzióban.

Most nem akarok véleményt mondani, én általában semminek nem zárom ki a valószínűségét, de azért inkább a racionálisabb magyarázatra hajlok. :)


A földönkívülieknek még van "helyük", mivel felderítetlen területeket (távoli bolygókat, ahova az ember nem juthat el) népesítenek be, nem lehet rájuk mondani, hogy biztos nem léteznek.

Ráadásul még logikus is valamilyen szinten, ahány csillag van az univerzumban és ahány univerzum létezik, talán az lenne a furcsább, ha egyedül lennénk. Viszont, hogy más bolygók lakói annyira hasonlítanak-e hozzánk, mint az ufó észlelésekben leírt lények és hogy tényleg képesek-e eljutni hozzánk, azt már kétségesnek tartom, persze ezt sem zárom ki, végül is miért ne lehetne?

Ahhoz meg hol jövök én, hogy azt mondjam azokra, akik ilyen találkozásokat leírnak, hogy hazudnak, vagy egyszerűen élénk a fantáziájuk? Én elhiszem, hogy őtk elhiszik. Aztán, hogy igaz-e, azt talán majd az idő dönti el.

2011. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem az ufókban hiszek, olyan minden nap látok


a földönkívüliek sokkal érdekesebbek

2011. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!