Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az ír/skót folklórnak van...

Az ír/skót folklórnak van valami valóságalapja? Elvileg még most is hisznek a különböző erdei tündérekben, ls néha látnak is.

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 20:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
39%
2011. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
34%
Ez a magyar jeti leírása
2011. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a népek a britek és a skandinávok mitológiája jóval szerteágazóbb mint bármelyik másik népé talán a görögöké még ilyen. én mindig azt szoktam mondani, hogy a világ hatalmas és nem ismerjük minden szegletét. valami csak kell legyen a törtpékben koboldokban hogyha még mindig több ezer év óta is beszélünk róla és sokan hisznek is bennük. lehet az emberiség alkonyán éltek ezek a lények. bölcs emberektől hallottam már olyan verziót is hogy az emberek pusztították ki az óriásokat. hatalmas csontok és temetők árulkodnak erről. sok mindenben hiszek én nem tartom kizártnak a sellők létét is.
2011. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor utolsó: ajánlom figyelmedbe 2012őt, a piramisokat/kultúrákat világszerte, a sumérokat "sátánról és istenről"; lenyomatokat mint a Nazca vonalak; az összes összeesküvés elméletet egybefőzve élen az illuminatival; kezdve a kis gyíkarcokkal; hozzágyúrva a mindent látó pikkelyes szemeket, és a sárkányokat; sőt, magát a bibliát is.


Ezt emészd meg.

2011. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát papám, nemrég 18km-t sétáltam a Gerecsében, de csak erdészekkel, favágókkal és kvadosokra vadászó rendőrőkkel találkoztam. Mondjuk az egyik erdész egy kedves hölgy volt, lehet hogy ő az álruhás tündér.
2011. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Messze többet ísznak bárkinél. Józan írt még nem láttam, pedig elég sokat járok arra.
2016. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!