Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelent az, mikor álmomból...

Mit jelent az, mikor álmomból arra ébredek, h szello fúj az arcomra?

Figyelt kérdés
Felébredtem, megnéztem, nincs-e nyitva az ablak, de be volt zárva, tehát vissza fekudtem és újból, mintha hideg szél fújt volna az arcomra, bújtam volna a barátomhoz, de levoltam merevedve, mintha valaki ult volna a hasamon. ( De mondjuk ez lehetett az ijedségtol is) . Csak olyan írjon aki valóban át élt már ilyet, és valóban ért ilyen dolgokhoz.
2011. okt. 14. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Mondjuk nálam nyitva van a szobaajtó, én légmozgásra tippeltem.
2011. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:))))) Nálam is egy kicsit nyitva volt az ajtó, de az ablak nem. Tehát nem volt huzat.
2011. okt. 14. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem is csak a félelemtől rándult görcsbe a hasad,azért lehetett ilyen érzés :)


én ilyen szellőset még nem éltem át,de simán lehet hogy pl egy szúnyog vagy valami ott röpködött és az volt ilyen érzés mintha a szellő odament volna....


én is úgy megijedek,amikor érzem hogy be van zárva ajtó,ablak,minden,és valami mégis ott szellőzik a fejem mellett...persze utána kiderült hogy egy nagyobb szúnyog repkedett...


13l

2011. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valaki ült volna a hasadon és nem tudtál mozogni?

Lehet, hogy alvásparalízis volt. A szellős dolgot nem tudom.

2011. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a barátod lehelt rád álmában.
2011. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a másik szobában valaki kinyitotta az ablakot éjszaka?
2011. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Paranormal activity cimű film. Ajánlom figyelmedbe :)
2011. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Botondar válasz kuldoje


Bovebben az alvásparalízisrol? Fogalmam nincs, h mi lehet

2011. okt. 15. 11:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen szellős velem is szokott lenni, de elalvás előtt.
2011. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem nem nehéz utána nézni. Lebénulsz, valamilyen lényt látsz, nem tudsz megmozdulni.
2011. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!