Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azok akik nem hisznek azok...

Lupus fang kérdése:

Azok akik nem hisznek azok mie'rt nem hisznek a va'mpirokban e's a ve'rfarkasokban?

Figyelt kérdés
szeretne'k e'rtelmes va'laszt kapni hogy e'n is ma'se'pp la'ssak............e'n hiszek bennuk.........
2011. okt. 14. 20:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Miért, mi rá a bizonyiték hogy Jézus ember volt?
2011. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam azt, hogy ember volt, de valószínűbb. Bár én ateista vagyok, úgyhogy hidegen hagy, hogy 2000 évvel ezelőtti ember miket képzelgett.
2011. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor öregem, remélem gyorsan megöregedsz.
2011. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

11:54-es vagyok

Wyrm, ezt nekem szántad?

2011. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 yossarian44 ***** válasza:
100%

Azért, mert a létezésük ellentmond minden fizikai, kémiai és biológiai törvényszerűségnek, amit ismerünk. A vérfarkasok és vámpírok meséi mind félreértett jelenségekből, kegyetlen gyilkosságokból indultak.


Tudod, az ókorban, ill. a középkorban még nem ismerték a "sorozatgyilkos" kifejezést. Márpedig sok sorozatgyilkos teliholdkor és újholdkor érezte/érzi a késztetést az ölésre. Nagyon gyakran csúnyán elintézik az áldozataikat, és mivel az ókorban nem volt CSI team, ezért sokan hitték azt, hogy egy hatalmas állat végzett vele. Aztán elég volt másnap látni egy szőrös idegent a faluban, és az ember fantáziája már meg is lódult.


Ugyanez volt a vámpírokkal, elég volt egy beteg gyilkosság -sorozat, és már élőhalott szörnyeket képzeltek el az emberek. Pedig igazából csak nagyon beteg emberek tetteiről volt szó. Mint például a sacramentói vámpír esetében: [link]


A lényeg az, hogy nincs okod vámpírokat és vérfarkasokat feltételezni, mivel fizikai és biológiai képtelenség, hogy valaki holdfény hatására óriási farkassá alakuljon, és túl és élje... arról meg ne is beszéljünk, hogy ha valaki ki bírna kelni a sírjából, és vért inna, akkor a hullaházak és a temetők környéke tele lenne halott emberekkel, akikben egy csepp vért sem találni, a rendőrök meg fakaróval, és jó éles pengékkel mászkálnának este...

2011. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mert biológiailag lehetetlen, hogy létezzenek. És nem tudom elhinni, hogy van ember aki tényleg hisz bennük.
2011. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Vámpírok, farkasember, reptoidok és szellemek Annyira léteznek mint a Mikulás és a húsvéti nyuszi. Abban hiszel?
2011. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
hehe persze h nem.....................
2011. okt. 19. 08:15
 19/23 anonim ***** válasza:
Mert nem néztek annyi vámpiros filmet mint te. Ha sokat ülsz a tévé előtt elfogsz hizni.
2011. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
És te mért hiszel bennük? :)
2011. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!