Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azok akik nem hisznek azok...

Lupus fang kérdése:

Azok akik nem hisznek azok mie'rt nem hisznek a va'mpirokban e's a ve'rfarkasokban?

Figyelt kérdés
szeretne'k e'rtelmes va'laszt kapni hogy e'n is ma'se'pp la'ssak............e'n hiszek bennuk.........
2011. okt. 14. 20:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

az elobbire.....

minek.......lehet aze'rt mert nem kaptam rendes valaszt az ellenkezore de lehet h leteztek vagy me is leteznek mert nem hiszem h annyi legenda meg minden rejtejes eltunes csak ugy mese lenne .....sok mindent olvastam errol de az az igazsag h hiba volt itt kerdeznem mert rendes valaszt nem kaptam csak elbaromkodtatok..............de nem gond ez a ti velemnyetek...am annyian hisznek Istenben annak mi az ertelme te minek hiszel Istenben naggyabol azert hiszek e'n a vampirokban............

2011. okt. 22. 20:01
 22/23 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem, hogy mért hiszel bennük, és szerintem normális választ adtam ( 10-14 20:34) [legalábbis komolyan gondoltam]. És ugyanúgy, mint te, ha hallanék logikus példát az ellenkezőjéről, talán megváltoztatnám a véleményem. Ha voltak, szerintem már rég kihaltak. Én személy szerint istenben sem hiszek. Megvan a magam elképzelése erről, és én abban hiszek. De ha már felhoztad, isten létezését be is ismeri mindenki, hogy soha nem látta, és bizonyítéka sincs senkinek a létezésére, és soha nem járt a földön, mégis terjeng az a sok legenda és hiedelem róla, csakúgy, mint a vámpírokról. Szóval én el tudom képzelni, hogy úgyis kitaltak ennyi legendát, hogy soha nem is léteztek...
2011. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 yossarian44 ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy elbaromkodtam volna a választ. Ha nem tetszett, hogy reálisabban közelítem meg a témát, akkor nem hiszem, hogy velem van a baj.


Ha megerősítést kerestél a hitedre, akkor rossz helyen jársz.


Mellesleg maga a tény, hogy vannak eltűnések, az még kevés bizonyíték speciel a vámpírok léte mellett. H.H. Holmes is eltüntetett nem kevés embert, mégsem volt vámpír.


Ami igazán bizonyítaná a vámpírok létezését, az az lenne, ha a hullaházakból rendszeresen eltűnnének a hullák - és betörésnek nincs nyoma, sőt, az éjjeliőrnek is nyoma vész még aznap este - illetve ha a temetőkben rendszeresen találnának belülről szétvert koporsókat a belülről kiásott sírokban.

2011. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!