Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az a Slenderman?

Ki az a Slenderman?

Figyelt kérdés
És mit jelent a bekarikázott X?
2011. okt. 19. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Slender man egy karcsú, magas, öltönyös, arc nélküli, csápos, kitalált lény. Onnan veszem, hogy kitalált mert írták is, hogy csak egy képszerkesztő verseny útján találta ki valaki. a kör amiből kilóg az "X" az állítólag a szimbóluma bár ezt nem egészem értem. De ha többet akarsz tudni róla keress rá Victor Surge-re .
2012. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

És a gyerek azt rajzolja mindenhova... :D

Hívogasd csak xD

2012. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A bekarikázott X az a tornatermünkben volt cipővel vagy krétával odarajzolva(úgy lehet cipővel rajzolni/ha nem tudnátok/,hogy a fehér vagy fekete/vagy más/ színű oldalát a padlóra húzzuk).De amúgy máshol is láttam már...
2013. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Utálok mindenkit , Mi a francért irjátok minden ilyen kérdéshez , hogy csápok lógnak ki a hátamból?-.-" Nemlenne több eltünt gyerek ha felfognátok végre : NINCSENEK CSÁPJAIM!-.-" ja és mégvalami NMEVAGYOK PEDOFIL , ÉS GYEREKEKET SE ESZEM , az elrablások okát már leirtam , amugy kérdező: Tudod azvagyok aki minden este figyel! Na császtok , és mégegyszer : NINCSENEK CSÁPJAIM!
2013. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!