Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki azt mondja, hogy ne...

Aki azt mondja, hogy ne idézzünk szellemet mert nagy baj lehet belőle, az mi alapján mond ilyet?

Figyelt kérdés
Aki ezeket mondja h megőrülsz , örökre ott marad veled, nem tudod visszaküldeni, meg fog szállni, vagy meg öl stb.... ha idézel . Akik ezt mondják mégis honnan tudják h ez fog történni? Tán idéztek már, vagy mi?
2011. nov. 1. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki hall sztorikat, ahogy én is hallottam párat. És a szellemidézéssel kapcsolatos kis történetek sokszor nem valami bíztatóak.

Talán ezért mondanak. Vagy..saját tapasztalat. Nekem is van.

2011. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És milyen tapasztalatod van?
2011. nov. 1. 13:05
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Hát mi már idéztünk!És egyik barátom meg is halt agyvérzésbe mert megszállták...

18/F

2011. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Ha tanulni kell, hogyan idézd meg (márpedig ezt tanulni kell), akkor előtte azt is meg kell tanulni, hogyan küldd vissza.

Ha csak a megidézést tanulod, tudod, de a visszaküldést nem, könnyen úgy jársz, mint a tanulóvezető: megkérdezte melyik a gázpedál, rálépett ... és csatt. Mert a következő lépést már nem jutott eszébe előtte megtanulni.

2011. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Én voltam szellemidézésen, amikor rossz társaságba keveredtem.Mai napig van egy saját szellemem, ami elkísért eddig minden lakhelyemre. Eleinte nagyon féltem, de mára már megszoktam. Szerencsés vagyok, hogy nem démon ragadt rám. Ám az ID discovery-n éjszakánként megy két műsor,a Szellemjárás és az Állati kísértetek. Ezek mind megtörtént eseteket mondanak el.
2011. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ezek mind érdekesek!:)

Ha akarjátok elmesélhetem enyémet is!

2011. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Kenny/Abrams

hasonlót olvastam itt az első hsz-ben mint ami barátoddal történt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2011. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Igen ez az én történetem!:)
2011. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Csak itt még a nevemet letiltattam hogy ne lássák!=)
2011. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Milyen furcsa hogy rá találtam nem?
2011. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!