Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az Annunakik, a Plejádok, és...

Az Annunakik, a Plejádok, és az Ilojiimok ugyanazok?

Figyelt kérdés
Ha nem, mi a különbség?
2011. nov. 4. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Annunakik, és a Plejádiak két, különböző faj.

Nem tudom, kik azok az Ilojiimok.

2011. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Annuakik az Ilojiimok a Plejádok egy külön faj


Üdvözlettel


RECSKA


Reptoid Emberszerűek Csírkefélék és Kutyafélék Alakulata

2011. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, a plejádok csak plejád néven ismertek, a két másik emített név kitalált.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) Vezetösége.

2011. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak annyit fűznék hozzá, hogy ez az egész egy bizonyos egyház tevékenysége amiben ismert hollywoodi hírességek is benne vannak.Megnevezni nem fogom az egyházat mert még a végén rám szállnak.John Travolta tag.

A lényeg hogy most egy nagy spirituális vallási misztifikációs üzleti hülyítés folyik és ebbe akarják átterelni az embereket.

Elég szomorú hogy így gazdagszanak meg a hülyíthető embereken,idetartozik a spirituális fejlődés,plejádok,akkor a különböző bio diéták,karma.

Mivel nagyok a társadalmi különbségek ezt bizonyos vallási társaságok kihasználják,főleg a könnyen manipulálható embereket , akik nem tudnak beilleszkedni a "normális" közösségebe.Eljátsszák miféle jótétlelkek aztán szépen lassan belevisznek egy spirituális mesevilágba.Bizonyítékok nem léteznek.Ébredjetek fel , én is hittem a plejádokban de a hit csak egy kapaszkodó , az igazi végső valóság nem létezik.

2012. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Állítólag az Ilojiim-ok egy humanoid földönkívüli faj, ami évmilliókkal ezelőtt őseink fejlődését gyorsították fel génmanipulációval. Ez olvastam valahol.
2012. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!