Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudhatnék meg több...

Honnan tudhatnék meg több információt a vérfarkasokról?

Figyelt kérdés
mondanátok igaz történetekre alapuló weboldalakat akár könyveket vagy bármit ha van itt valaki személyes tapasztalattal vagy nagyszülőktől rokonoktól származó történetek bármi érdekel
2011. nov. 9. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Vérfarkasok nem léteznek,így igaz történet sem lehet róluk. Legendák vannak,és ha jól emlékszem Lőrincz László (Leslie Lawrence) is írt róla egy regényt.

Gyerekkoromban sem hitt ebben senki,pedig már 76 éves vagyok.

2011. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
nézd meg oda-vissza 3x egymás után a Twilight részeket, különös tekintettel és képmerevítéssel a félmeztelen farkasjelenetekre és megtudod
2011. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát megeszem a kalapom, ha igaz történetet találsz róluk.


Egyébként minden eshetöségre cukorból van a kalapom.

2011. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán ott kéne kezd hogy megpróbálsz találni egyet neten, hátha segít. Amúgy meg mit akarsz tőlük?
2011. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egy ember, ami átváltozik farkassá? szerinted ez lehetséges?

gondolj csak bele mekkora változás lenne ez a szervezetnek: megnyúlnának a csontok, a gerinc eldeformálódik, a belsőszervek elmozdulnak, az izomzat szétfeszül, megváltozik a koponya és szőrt növesztesz egyetlen éjszaka alatt...ráadásul még bolhás is lennél

szerinted ennek van bármilyen logikája is?:D

2011. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az átváltozás sok fajtánál másodpercekbe kerülnek :).
2011. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt valami betegség, amikor az emebr éjszakánként farkasként viselkedett. Innen erdeztethették ezt az egész dolgot szerintem. Nézz utána ha érdekel.
2011. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Valóban van egy ilyen betegség. Lycanthrópia néven ismert. Ez egy valódi, létező elmezavar. A beteg valamilyen állatnak képzeli magát, általában farkasnak és teljesen úgy is viselkedik mint a beképzelt állat. De ha jól tudom, a farkasemberek tudományos megnevezése: Licantróp. Amerika hat államában megengedi a törvény, hogy ezeket a lényeket elpusztítsák, feltéve, ha ezt vérvizsgálattal be tudják bizonyítani. Persze! Tudom! Amerikában nagyon sok ökörséget összehordanak és ez alól a törvények sem kivételek, de azért elgondolkodtató!
2011. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20:50

gagyi alkonyatot most hagyjuk, mert az minden vámpír és vérfarkas történet megcsúfolása

2011. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem a wikipédiákban nézhetsz utána.


És válaszolók : az ő dolga hogy mit akar velük!


Én meg imádom őket!

2013. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!