Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Idéztél már szellemet? (lent)

Idéztél már szellemet? (lent)

Figyelt kérdés
Én már próbáltam pár barátommal többször is de semmi nem történt..:D Akinek sikerült h csinálta?
2011. nov. 10. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
lehetséges azért mert nem léteznek
2011. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szellemidézés nem gyerekjáték!

Beláthatatlan következményei is lehetnek!

NE IDÉZZETEK SZELLEMET PROFI JELENLÉTE NÉLKÜL!

2011. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ÉN amikor 18 éves körüli lehettem a filmekből láttam hogy a tükörből idézték meg a gonosz szellemet.Én is meg akartam próbálni .Balul sült el!Sokáig szenvedtem mire megszabadultam tőle.Nem ajánlom senkinek a szellemidézést!Komoly démoni erőkkel kell majd szembe szállnod.Az Ördöggel nem szabad játszani.Akár az életedbe is kerülhet.Istenhez szólj ,ne az Ördöghöz!A lelked Istentől való és az Ördög el akarja venni .

Már írtam ezt másnak is ,ne játssz a tűzzel!

2011. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én még nem idéztem de szerintem komolyan kell gondolni mert ha nem akkor rosszul is végződhet (pl.megszáll egy démon,úgyfogod magadat érezni mintha követnének és bele fogsz őrülni!!!!!)


VIGYÁZZATOK!!!

2011. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ferry123 ***** válasza:
Én tudok segíteni de csak akkor ha érdekel egy sátánista segítsége ide írj ha kel segítség valamiben és én válaszolok vagy akkár kérdezhetsz: csf95@citromail.hu
2011. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5/5

Nem segítség lesz amit tennél ,hanem egy probléma .Az Ördög hívogat.Nem kéne!

Miért olyan nehéz ezt megérteni hogy ez nem játék ...

2011. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!