Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnék levadászni egy...

Hogyan tudnék levadászni egy Lycant?

Figyelt kérdés

Mármint, hogyan tudnék a nyomába eredni és vadászni rá???Milyen nyomkövető módszerekkel???


(Csak azok írjanak, akik hisznek a lycanok létezésében és számomra hasznos választ adnak...)

Lenéző kommenteket mellőzni légyszíves!:)


2011. nov. 22. 18:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
Vérfarkast?Csak ezüsttel ölhető meg és a farkasfű is hatással van rá.
2011. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de én konkrétan a megtalálásra vagyok kíváncsi.Mivel tudnám lenyomozni őket, hogy merre felé tevékenykednének???
2011. nov. 22. 18:43
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg vidéken, figyeld a híreket ha eltűnt turistákról hallasz akkor van egy nyomod.
2011. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
És honnan tudnék beszerezni kék sisakvirágot???
2011. nov. 22. 18:52
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Fehér ember verejtékével.
2011. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
a lycan ember vagy állat? vagy azzá vált? nem értem.. és ha azzál vált hogyan?
2011. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
LSD-vel rögtön rátalálsz vagy extasy+speed, jöbb 5letem nincs arról, hogy mit szívnak az ilyen nem normálisak.
2011. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Le kell lombozzalak, olyan formában, ahogy teképzeled őket, nincsenek, de mágusok, akik alakot váltanak, megtestesülő totemszellemek igen.


Kék sisakvirágról nem hallottam még, a rendeset pedig ne tépkedd le, mert védett.


Egy ilyen vadászat alapja, hogy erősre, edzettre, kitartóra fejleszted magad, elmerülsz az okkult tudományokban, amivel csapdázhatsz, és jó intuíciódnak, némi jövőbelátásnak kell lennie, ezek mellett pedig erős stratégiai érzéknek és két-három megbízható társnak, és megfelelő fegyvernek.

Annak, aki most vagy, lehetetlen levadásznia egy ilyet, illetve ha létezne, az lenne.

2011. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Kétlem hogyha létezik is ez a lény, képes lenne 3-4 ember levadászni, főleg este mivel tudtommal a vérfarkasok este aktívak.

2011. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
mit csinál a vérfarkas? éjjel? és hol vannak? erdőben? nappal hol vannak?
2011. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!