Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés

Ha hiszel, légyszi mondj indokot rá, és ha tudod azt is ird le kérlek, hogy ki az a polteiggers !!

A válaszokat előre is köszönöm!!


2011. nov. 28. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen.mondjuk mert ha olyanok történek valaki halála után annál a háznál ahol meghalt vagy a családjánál amiket nem lehet megmagyarázni most sz.r példát mondtam mer hirtelen nem tudtam jobbat xD
2011. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Antimod ***** válasza:

Poltergeist - kopogó szellem

Így már a Google-ön is rá tudsz keresni.

2011. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

A kopogó szellem azaz zajos szellem olyan szellem amiről még a tudósok is hajlandóak beszélni:) Ez a szellem az amelyik elüldöz a házadból, rosszindulatú, dobál tárgyakat, néha még szaga is van.

Ám tényleg léteznek szellemek. Pl: amikor terhes voltam, a 26 hetes volt a pici, akkor tapasztaltam, hogy egy arnyék járkál a folyosón. Vagyis nem is árnyék, mert az a falon megy, ez ugy ment el mint egy ember, de mégis árnyék volt. Sokszor láttuk egy nap.A férjem a szüleim, de még az egyik ismerősöm is felfigyelt rá. Igen ijesztő volt ahogy a szobából láttad, hogy elhalad valaki még csak nem is gyorsan és még sincs ott.Egészen szülésig ott járkált a folyosón, napi 4x 5x láttuk.Egyéb dologra nem figyeltem oda,annyira nem érdekelt senkit.

2011. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem írót megcáfolnám: a poltergeist szellem nem tud magáról, hogy ő már halott, nagyon alacsony tudat szinten van (álomszinten). És nem veszélyes, csak idegesítő, mert maga se tudja, hogy mit csinál.

Léteznek szellemek, és olyan dolgok is léteznek az anyagi világon túl, amit még el se tudsz képzelni. Ha nem léteznének, akkor nem lenne ez az egész ezotéria téma.

Egyébként minek kell ilyen kérdést feltenni, hogy léteznek szellemek? Egyértelműen, igen. Azért vannak ezek a témák.

2011. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy létetznek nem mondom hogy nem, nem csak azt kell elhinnünk amit látunk, hanem néha egy kicsit az orrunknál tovább is kéne látni... Bár erre én nem tudok neked olyat mondani amivel álítom hogy vannak.. Csak egyszerűen gondolom hogy vannak, ha pedig szellemek nincsenek akkor pedig a lélekvándorlás.. Talán ebben én jobban hiszek, mert az életemben vannak olyan furcsa dolgok mintha valakit (Valakiket) valami erősen hozzám kötne, mintha már ismertem volna Őket, máskor, más időbe, előtte mielőtt még nem én voltam... Lehet butaságot beszélek ám :)) 14L
2011. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ha pl 2 kockultok és meg akarod ütni mert elveszi a billentyűzetet akkor se veszélyes?...
2011. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
igen,most nem mesélem el mert hosszú
2011. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Olvass utána, miről számolnak be azok, akiknek halál közeli élményeik voltak! És a lényeg, hogy ha valamit olvasol, ki fogod érezni belőle az igazságot, ha érzékeny vagy erre, vagy van ehhez érzéked. Ha ilyen dolgok érdekelnek tényleg, akkor ezek kutatásában el lehet merülni hosszú évekre (életekre) is akár.


"Nem az a kérdés, hogy van e szellemvilág, hanem, hogy meddig lehet ezt az emberek elől eltitkolni."

Ajánlom figyelmedbe: google-> beírod "szellemek" és ott amit kidob a 4.sor :)

2011. nov. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mire gondosz ANGYALOKRA vagy meghalt emberek szellemére?
2011. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!